fbpx

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Kategorie:

Fizjoterapia i masaż

Kinesiotaping – skuteczna metoda na ból

Kinesiotaping to metoda wykorzystująca specjalne plastry. Służą one do celów leczniczych i są szczególnie popularne wśród sportowców na całym świecie. Choć wydaje się, że kinesiotaping jest nowością, ludzie żyjący aktywnie korzystają z plastrów już od wielu lat. Co warto o nich wiedzieć?

Czytaj więcej

Fizjoterapia w ciąży

Nie ulega wątpliwości, że ciąża jest niezwykłym okresem w życiu każdej kobiety. Niestety, panie, które przygotowują się do macierzyństwa bądź są już w ciąży, rzadko decydują się na aktywność fizyczną. Tymczasem szczególnie ćwiczenia mięśni dna miednicy mają kluczowe znaczenie dla porodu...

Czytaj więcej

Rodzaje masażu – 10 najpopularniejszych zabiegów

Poprzez odpowiednio wykonywany masaż pobudzić można do pracy poszczególne mięśnie i narządy, zmniejszyć widoczność cellulitu oraz wspomóc leczenie niektórych chorób. Poznaj rodzaje masażu i dopasuj konkretny zabieg do swoich potrzeb.

Czytaj więcej

Masaż bańką chińską

Masaż chińską bańką jest metodą powszechnie stosowaną w kosmetologii i medycynie i opiera się na wykorzystaniu specjalnej próżniowej bańki. Metoda ta powszechnie kojarzona jest z leczniczym wpływem na ludzki organizm, ale ma znacznie więcej zastosowań. Sprawdź dlaczego warto regularnie z niej korzystać.

Czytaj więcej

Zamykanie naczynek krwionośnych – wszystko co musisz o nim wiedzieć

Rozszerzone naczynka krwionośne to poważny problem natury estetycznej. Brzydkie, fioletowe niteczki szpecą nasze uda, łydki i twarz. Sprawiają, że wstydzimy się wyjść na basen czy plażę, założyć szorty lub małą czarną. Jakie mamy możliwości pozbycia się tego defektu?

Czytaj więcej

Jak powiększyć usta – metody znane i nieznane

Jeśli Twoje usta w niczym nie przypominają tych, o których śnisz, nie musisz załamywać rąk i korygować ich kilkoma warstwami szminki, która i tak za chwilę się ściera. Przeczytaj nasz poradnik i wybierz skuteczną metodę, która da Ci to, czego pragniesz.

Czytaj więcej

Sprawdzone zabiegi odmładzające na skórę dojrzałą

Prawidłowo dobrane i przeprowadzone zabiegi odmładzające na twarz, mogą zamaskować ubytki kolagenu i przywrócić skórze jej dawną jędrność i młodzieńczy wygląd. Na czym polegają? Czy można przeprowadzić je w domu? I czy są skuteczne?

Czytaj więcej

Zabiegi bankietowe – czym są i na czym polegają

Zapewne większość z Was nie spotkała się nigdy z pojęciem zabiegów bankietowych. A taki rodzaj zabiegów rzeczywiście istnieje, i cieszy się ogromną sympatią zarówno stałych, jak i okazjonalnych, bywalczyń salonów kosmetycznych. Czym są? Dla kogo są przeznaczone i kiedy warto się na nie zdecydować? I wreszcie - jakie są rodzaje zabiegów bankietowych?

Czytaj więcej

Partnerzy