fbpx

MEDICOR – Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

Jesteśmy renomowaną Kliniką Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii , która została stworzona przez pasjonatów i specjalistów  z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.t

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku  oraz wiedza poparta licznymi certyfikatami i wyróżnieniami pozwoliły stworzyć  wyjątkowe miejsce, w którym najwyższa jakość usług idzie w parze z pasją i realizacją marzeń – naszych pacjentów, jak i zarówno naszych osobistych.

Film promujący Klinikę MEDICOR

Dążymy do tego, aby zaoferować najwyższą jakość usług, dlatego naszych pacjentów traktujemy indywidualnie i ze szczególną troską. Lekarze i kosmetolodzy stale szkolą się i śledzą światowe trendy, a my regularnie dbamy o wzbogacenie naszej oferty o  najlepsze zabiegi  i nowe technologie.

Kompleksowa diagnoza lekarska, pielęgnacja z zakresu kosmetologii, najwyższa jakość produktów i dbałość o wprowadzanie najskuteczniejszych na rynku technologii, odpowiednio dobrane suplementy, synergia współpracy lekarza z kosmetologiem oraz masażystą zapewniają najlepsze efekty i satysfakcję osób od lat odwiedzających naszą klinikę.

Misję realizujemy w oparciu o nasze główne zasady:

  • zaufanie naszych pacjentów,
  • komfort i bezpieczeństwo,
  • wiedza i doświadczenie,
  • wysoka jakość świadczonych usług.

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego