fbpx

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Kategorie:

Blog

Leczenie nadpotliwości – jaki jest sprawdzony sposób?

Nadpotliwość to temat wstydliwy, ale dotyka on wielu osób. Niestety nie ma sposobu, który pozwoli nam całkowicie pozbyć się tej dolegliwości. Kosmetologia i medycyna estetyczna jednak rozwija się na tyle szybko i dobrze, że pozwala nam zażegnać nadpotliwość na kilka miesięcy i cieszyć się życiem w pełni oraz bez kompleksów, jakie powoduje ta dolegliwość.

Czytaj więcej

Kinesiotaping – skuteczna metoda na ból

Kinesiotaping to metoda wykorzystująca specjalne plastry. Służą one do celów leczniczych i są szczególnie popularne wśród sportowców na całym świecie. Choć wydaje się, że kinesiotaping jest nowością, ludzie żyjący aktywnie korzystają z plastrów już od wielu lat. Co warto o nich wiedzieć?

Czytaj więcej

Zabieg Sunekos – przełom w odmładzaniu

Sunekos otwiera zupełnie nowe możliwości w medycynie estetycznej, dlatego warto poznać bliżej ten innowacyjny zabieg.

Czytaj więcej

Poranna pielęgnacja skóry z problemami trądziku

Pamiętajcie o tym, że każdy etap naszej pielęgnacji domowej, powinno rozpoczynać głębokie oczyszczanie skóry twarzy, dzięki któremu w bardzo dokładny sposób pozbywamy się zanieczyszczeń oraz pozostałości po użytych na noc kosmetykach. Jest to ważne, ponieważ podczas oczyszczania usuwany jest również nadmiar sebum, co przy skórze trądzikowej jest szalenie istotne.

Czytaj więcej

Wieczorna pielęgnacja skóry skóry z problemami trądziku

Wieczorną pielęgnacje, rozpoczynamy również, a i przede wszystkim od głębokiego oczyszczania naszej skóry! Wykorzystajmy więc, te same preparaty, które stosowałyśmy rano. Dla przypomnienia będą to: Dermaquest – Universal Cleaning Oil (Hydrofilowy terapeutyczny olejek) + Dermomedica – Azelaic Cleanser (żel z kwasem azelainowym, działający przeciwzaskórnikowo i przeciwzapalnie) lub alternatywnie Dermaquest – GlycoGel Cleanser (terapeutyczny żel myjący z kwasem glikolowym).

Czytaj więcej

Piramida dermodietetyczna

Zastanawia Was czym jest piramida dermodietetyczna? Już zaspokajamy Waszą ciekawość! Jest to program dermodietetyczny, w którym dobierane są indywidualnie kosmeceutyki o działaniu terapeutycznym, schemat ich aplikacji w dobowym cyklu tygodniowym, zalecenia suplementacji oraz nawyków żywieniowo-lifestylowych!

Czytaj więcej

Przebarwienia

Czym właściwie są przebarwienia? To zwiększona ilość melaniny, co daje efekt brązowych plam, czyli nagromadzenie się miejscowo barwnika.

Czytaj więcej

Pielęgnacja skóry przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym

Niestety musieliśmy zrezygnować z treningów w siłowni i przenieść się do domowego zacisza. Część z nas uwielbia jogę, część woli trening siłowy, a część preferuje bieganie lub rower. Nieważne który rodzaj wysiłku fizycznego wybierzemy, pielęgnacja przed, w trakcie jak i po, jest dokładnie taka sama.

Czytaj więcej

Partnerzy