fbpx

Kategorie:

Blog

Laser na przebarwienia – sposób na problemy skórne

Przebarwienia skóry twarzy, to problem który dotyka wiele osób. Pojawiają się w każdym wieku, a ich stopień widoczności uzależniony jest od wielu czynników. Jak radzić sobie z niechcianymi przebarwieniami, które postarzają skórę twarzy o kilka lat?

Czytaj więcej

Gładka i jędrna skóra z pomocą zabiegów medycyny estetycznej

Piękna i wymodelowana sylwetka jest pożądana przez większość kobiet. Brak cellulitu, tkanki tłuszczowej z tym kojarzy się nam figura idealna. Smukła talia, zarysowane biodra i długie nogi. Jednak z biegiem lat zmieniają się kanony piękna i ukazują zdecydowanie bardziej ludzką odsłonę damskiej sylwetki.

Czytaj więcej

Nadmierna potliwość jak pozbyć się jej przed sezonem letnim?

Nadpotliwość to bardzo wstydliwe i powszechne schorzenie, które dotyka sporą część osób. Zbliżający się sezon letni sprawia, że osoby zmagające się z nadmierną potliwością czują się niekomfortowo i trudno im zachować odpowiednią higienę i estetykę podczas wykonywania obowiązków dnia codziennego.

Czytaj więcej

Jak długo utrzymują się efekty depilacji laserowej?

Depilacja laserowa jest niezwykle popularnym zabiegiem przez ostatnie lata. Nic w tym dziwnego ponieważ dzięki użyciu lasera możemy pozbyć się uciążliwych włosków na nogach, w strefie bikini, pod pachami, na rękach i twarzy.

Czytaj więcej

Jak zabiegi medycyny estetycznej wpływają na nasz nastrój i samoocenę?

Medycyna estetyczna to stosunkowo nowa dziedzina medycyny w Polsce. Zazwyczaj kojarzy się z powiększaniem biustu za pomocą implantów, botoksem i nienaturalnym wyglądem. Jednak te zamierzchłe czasy, w których tak postrzegano zabiegi medycyny estetycznej już dawno minęły.

Czytaj więcej

Czy po zabiegach medycyny estetycznej można wyglądać naturalnie?

Wiele kobiet przed przystąpieniem do zabiegów medycyny estetycznej ma przekonanie, że są one widoczne gołym okiem i nie mają za dużo wspólnego z naturalnością, jednak medycyna estetyczna już od kilku lat stawia na naturalny wygląd i mało inwazyjne zabiegi.

Czytaj więcej

Top 3 zabiegi medycyny estetycznej twarzy 2023

Zadbana napięta i rozświetlona skóra to synonim piękna. W 2023 roku kobiety stawiają na świeży i nieskazitelny wygląd twarzy i ciała. Jakie zabiegi medycyny estetycznej są najczęściej wykonywane na poprawę wyglądu skóry?

Czytaj więcej

Powiększanie i modelowanie ust – dlaczego warto?

Piękne i pełne usta są synonimem kobiecości nie od dziś, dlatego duża część kobiet decyduje się na powiększenie i modelowanie ust. Jest to niezwykle popularny zabieg w ostatnich miesiącach, głównie bo w niedługim czasie możemy zmienić swój wygląd przy niewielkiej ingerencji w nasz organizm.

Czytaj więcej

Partnerzy