Kategorie:

Blog

Utims Body HIFU – dla kogo jest ten zabieg i jakie daje efekty?

Choć zabieg HIFU od dłuższego czasu jest znany w medycynie estetycznej, z każdym kolejnym rokiem zyskuje coraz większe uznanie. Wszystko ze względu na swoją skuteczność. Utims Body HIFU widocznie poprawia wygląd skóry i redukuje tkankę tłuszczową. Niegdyś metoda ta była wykorzystywana do leczenia rozmaitych dolegliwości, np. raka prostaty, nerek czy pęcherza moczowego. Wkrótce zagościła także w gabinetach medycyny estetycznej. Sam zabieg HIFU jest bezpieczny i nieinwazyjny. Kiedy się na niego zdecydować i na jakie efekty można liczyć?

Czytaj więcej

Zabieg Radiesse – co to takiego i na jakie efekty można liczyć?

Radiesse to niezwykle skuteczny, a zarazem bezpieczny sposób na poprawę wyglądu skóry. Współcześnie do wyboru mamy całą paletę różnorodnych zabiegów, które nie wymagają stosowania skalpela, za to efekty mogą przejść najśmielsze oczekiwania i to w krótkim czasie. Czy warto zdecydować się na zabieg Radiesse? Jeśli naszym problemem są uporczywe zmarszczki i utrata jędrności skóry, Radiesse może być doskonałym wyborem.

Czytaj więcej

Cosmelan – jak wygląda zabieg, dla kogo jest przeznaczony i jakie daje efekty?

Cosmelan to niezwykle popularna kuracja, dzięki której możemy w pełni pozbyć się niechcianych plam z twarzy i ciała. Co istotne, Cosmelan ma intensywne działanie, ale jednocześnie jest bezpieczny, dlatego nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. Ważne jest, aby udać się do sprawdzonej kliniki, gdyż terapia musi być dobierana indywidualnie do potrzeb pacjenta. Zasady stosowania Cosmelanu będą zależne od fototypu skóry.

Czytaj więcej

TOP 10 zabiegów po ciąży

Każda kobieta po ciąży wraca do formy w swoim własnym tempie. Jeśli jednak nie jesteśmy zadowolone z wyglądu naszego ciała i chcemy skorzystać ze skutecznej pomocy, możemy skorzystać z całej palety dobrodziejstw medycyny estetycznej. . Istnieje mnóstwo nieinwazyjnych zabiegów, które pozwolą na pozbycie się brzuszka czy boczków.

Czytaj więcej

Makijaż permanentny – wszystko, co warto o nim wiedzieć

Coraz więcej kobiet decyduje się na makijaż permanentny, który pozwala podkreślić naturalne piękno. Warto co jakiś czas zrobić coś dla siebie i makijaż permanentny z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcej

Fizjoterapia w ciąży

Nie ulega wątpliwości, że ciąża jest niezwykłym okresem w życiu każdej kobiety. Niestety, panie, które przygotowują się do macierzyństwa bądź są już w ciąży, rzadko decydują się na aktywność fizyczną. Tymczasem szczególnie ćwiczenia mięśni dna miednicy mają kluczowe znaczenie dla porodu...

Czytaj więcej

Jakie zabiegi dla mężczyzn?

Jeszcze do niedawna mężczyzna w salonie urody czy w klinice medycyny estetycznej mógł kogoś dziwić. Na szczęście te czasy bezpowrotnie minęły. Panowie, którzy dbają o siebie, stają się obiektem pożądania, a w klinikach urody mężczyźni mają do wyboru coraz więcej zabiegów przygotowanych specjalnie dla nich.

Czytaj więcej

Endermologia – odchudzające i antycellulitowe działanie masażu podciśnieniowego

Endermologia jest zabiegiem wyszczuplającym i modelującym. Zabieg możemy zastosować na twarz w celu wysmuklenia podbródka i ujędrnienia skóry. Masaż podciśnieniowy jest wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje zarówno na skórną, jak i podskórną tkankę łączną. To dlatego ma działanie odchudzające, odmładzające, a także oczyszczające czy terapeutyczne.

Czytaj więcej

Partnerzy