fbpx

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Kategorie:

Blog

Bezoperacyjny lifitng – autorska terapia

Wyjątkowa terapia łączona, czyli bezoperacyjny lifting HIFU UTIMS z biorewitalizacją kwasem hialuronowym i hydroksyapatytem wapnia to zabieg przygotowany przez specjalistów w Medicorze. Jest to głęboki lifting dedykowany dla osób, którym zależy na szybkiej i widocznej poprawie wyglądu skóry. 

Czytaj więcej

Fotona 7D – synergiczny lifting laserowy z osoczem bogatopłytkowym

Fotona 7D to autorski pakiet zabiegowy, jaki przygotowaliśmy w Medicorze z myślą o naszych pacjentkach 40+. Wykorzystanie lasera Fotona 7D wraz z osoczem bogatopłytkowym to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który przynosi długotrwałe efekty.

Czytaj więcej

Terapia leczenia łysienia androgenowego i plackowatego

Łysienie to problem, z którym zmaga się wiele osób. Podstawowe leczenie wypadania włosów często nie przynosi efektów i odbiera nadzieję na poprawę i zażegnanie problemu. W Klinice Medicor chcemy pomagać naszym pacjentom, dlatego razem ze specjalistami przygotowaliśmy wyjątkową terapię leczenia łysienia androgenowego i plackowatego.

Czytaj więcej

Peelingi chemiczne czy warto?

Peeling chemiczny to zabieg, który od wielu lat zyskuje na popularności. Może być wykonywany w gabinecie kosmetologicznym, a w pewnej formule także w domu. Jest to zabieg stworzony dla osób, które zmagają się przede wszystkim z trądzikiem, bliznami potrądzikowymi i zapchanymi porami. Dzięki złuszczeniu naskórka twarz staje się gładsza i świeża. Czy warto zdecydować się na peeling chemiczny? 

Czytaj więcej

Jakie zabiegi na twarz po 35 roku życia?

30 rok życia był magiczną granicą, a 35? To już czas, gdy musisz zadbać odpowiednio o swoją skórę i nie ma w tym wypadku żadnych wymówek. Życie pełne pędu i stresu odbija się także na skórze, więc czas oszczędzić jej stresu i przywrócić do prawowitej kondycji. Poniżej znajdziesz nasze propozycje zabiegowe dostępne w naszej Klinice. 

Czytaj więcej

Leczenie nadpotliwości – jaki jest sprawdzony sposób?

Nadpotliwość to temat wstydliwy, ale dotyka on wielu osób. Niestety nie ma sposobu, który pozwoli nam całkowicie pozbyć się tej dolegliwości. Kosmetologia i medycyna estetyczna jednak rozwija się na tyle szybko i dobrze, że pozwala nam zażegnać nadpotliwość na kilka miesięcy i cieszyć się życiem w pełni oraz bez kompleksów, jakie powoduje ta dolegliwość.

Czytaj więcej

Kinesiotaping – skuteczna metoda na ból

Kinesiotaping to metoda wykorzystująca specjalne plastry. Służą one do celów leczniczych i są szczególnie popularne wśród sportowców na całym świecie. Choć wydaje się, że kinesiotaping jest nowością, ludzie żyjący aktywnie korzystają z plastrów już od wielu lat. Co warto o nich wiedzieć?

Czytaj więcej

Zabieg Sunekos – przełom w odmładzaniu

Sunekos otwiera zupełnie nowe możliwości w medycynie estetycznej, dlatego warto poznać bliżej ten innowacyjny zabieg.

Czytaj więcej

Partnerzy