fbpx

Kategorie:

Blog

Jak wygląda modelowanie ust?

Powiększanie i modelowanie ust to zabieg, na który decyduje się coraz więcej osób, które nie są zadowolone ze kształtu swoich warg lub uważają je za zbyt małe. Zabieg opiera się na podaniu odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego w wybrane miejsca, dzięki czemu można osiągnąć efekt, o jakim marzymy. Ważne jest, aby usta dalej wyglądały naturalnie i nie zaburzały proporcji twarzy. 

Czytaj więcej

Jak botoks pomaga w leczeniu bruksizmu?

Nieświadome zgrzytanie zębami, czyli bruksizm to problem, który dotyka wielu osób. Często nie jesteśmy nawet świadomi tego zjawiska, dopóki ból szczęki, czy głowy oraz zmiany w szkliwie zębów nie staną się uciążliwe. Ruchy takie wykonujemy nieświadomie w nocy podczas snu. Zazwyczaj pierwszą metodą, na jaką się decydujemy w walce z bruksizmem jest szyna relaksacyjna, jednak najlepszą metodą może okazać się podanie toksyny botulinowej w mięśnie żwaczy.

Czytaj więcej

Na czym polega terapia manualna?

Coraz częściej pojawiające się bóle mięśni i stawów, napięcia i bóle głowy, które wynikają z przemęczona oraz stresu, a także postępujące zwyrodnienia stawów i zmora siedzącego trybu pracy, czyli dolegliwości kręgosłupa. W obecnych czas praktycznie każdy z nas ma do czynienia z bólem na różnym poziomie. Szybki tryb życia, praca, brak czasu na odpoczynek, a o regularnej aktywności fizycznej nawet nie wspominając.

Czytaj więcej

Jakich zabiegów unikać latem?

Latem mamy o wiele więcej czasu, często jest to czas urlopowy, który chcemy w pełni wykorzystać. Często jest to jedyny okres w roku, kiedy możemy także o siebie zadbać. Oczywiście jest wiele zabiegów, które z powodzeniem można wykonywać nawet w miesiącach letnich, jednak są także takie, których należy unikać. Warto postawić na pielęgnację, modelowanie i wypełnianie, a odpuścić sobie zabiegi z wykorzystaniem lasera.

Czytaj więcej

Zabiegi dla kobiet w ciąży?

Ciąża to piękny czas dla kobiet oraz jej bliskich. Mimo wielu nieprzyjemnych dolegliwości, a czasami także problemów zdrowotnych zawsze na pierwszym miejscu jest myśl o wyjątkowych chwilach i o tym, że już wkrótce na świat przyjdzie mała istotka, która odmieni życie. W okresie ciąży powinnyśmy jednak pamiętać przede wszystkim o sobie i swoim samopoczuciu.

Czytaj więcej

Zabiegi, które przygotują Twoją skórę na lato!

Lato to czas, kiedy chcemy wyglądać naprawdę dobrze. Ciepłe miesiące to wakacyjne plany, a także spędzanie czasu w mieście w naprawdę gorące dni. Chcemy wtedy czuć się doskonale z samym sobą, a jest to ważne szczególnie dla kobiet. Z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju zabiegi, które pomagają zadbać o odpowiednią sylwetkę, nieskazitelny wygląd skóry i promienną cerę.

Czytaj więcej

Bezoperacyjny lifitng – autorska terapia

Wyjątkowa terapia łączona, czyli bezoperacyjny lifting HIFU UTIMS z biorewitalizacją kwasem hialuronowym i hydroksyapatytem wapnia to zabieg przygotowany przez specjalistów w Medicorze. Jest to głęboki lifting dedykowany dla osób, którym zależy na szybkiej i widocznej poprawie wyglądu skóry. 

Czytaj więcej

Fotona 7D – synergiczny lifting laserowy z osoczem bogatopłytkowym

Fotona 7D to autorski pakiet zabiegowy, jaki przygotowaliśmy w Medicorze z myślą o naszych pacjentkach 40+. Wykorzystanie lasera Fotona 7D wraz z osoczem bogatopłytkowym to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który przynosi długotrwałe efekty.

Czytaj więcej

Partnerzy