facebook

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Masaż relaksacyjny

Ten rodzaj masażu, stosowany jest w celu zwalczenia napięcia mięśniowego, odprężenia całego organizmu, jak i uzyskania stanu, w którym pacjent staje się zrelaksowany. W dzisiejszych czasach, pełnych pośpiechu coraz więcej osób poszukuje możliwości znalezienia wewnętrznego spokoju i oddalenia problemów dnia codziennego. Osoby, które intensywnie pracują, często narzekają na bóle związane z nadmiernym napięciem mięśni, celem masażu jest ich rozluźnienie, dzięki czemu ustępuje ból, i możliwa jest ich regeneracja.

Przebieg masażu

Najczęściej wybieranym masażem, jest ten wykonywany całościowo na wszystkie partie mięśni, jednak jeśli ból występuje wyłącznie w określonym miejscu, stosowany jest masaż częściowy. Na takim zabiegu masażysta skupia się na jednej części ciała, czy partii mięśni odpowiedzialnych za podobne funkcje. Masażysta najczęściej wykorzystuje techniki i ruchu polegające na delikatnym głaskaniu i dostosowanym ugniataniu wybranych miejsc. Dodatkowo podczas masażu, specjalista wykorzystuje techniki związane z rozcieraniem pobudzające nie tylko mięśnie do rozluźnienia, ale również poprawiają strukturę skóry. Najczęściej masaż zawiera również oklepywanie dłońmi. Pobudza to krążenie krwi, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i wygląda młodziej.

Masaż odbywa się w spokojnym tempie, utrzymywane jest rytmiczne działanie dłońmi. Takie działanie masażysty wpływa na to, że pacjent czuje się w większym stopniu odprężony. Zabieg powinien odbywać się cyklicznie, w celu osiągnięcia największych efektów. Warto jednak zapamiętać, że Pacjenci już po pierwszym zabiegu odczuwają, ogromną ulgę.

Zabieg w skrócie:


NAJLEPSZE REZULTATY:

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW:

CENA:

ZNIECZULENIE:

CZAS ZABIEGU:

ZDOLNOŚĆ DO PRACY:

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  •  
  •  
  •  

ZALECENIA PO ZABIEGU: ,

BRAK OPALANIA:

UNIKANIE SAUNY:

STOSOWANIE KREMÓW:

PRZECIWWSKAZANIA

  •  
  •  
  •  

MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy