facebook

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Masaż klasyczny – leczniczy

Klasyczny masaż jest jednym z najczęściej typem wykonywanych w przypadku długotrwałych stanów napięcia mięśniowego, bólach stawów, jako element rehabilitacji po kontuzjach, a także stosowany dla ogólnego relaksu. Stosowany od wieków i na ich przestrzeni technika ta ciągle była usprawniania. Pacjenci, którzy wymagają poprawy stanu zarówno fizycznego, jak i psychicznego, mogą liczyć na szybkie i wymierne efekty.

Klasyczny masaż może oddziaływać w określony sposób zarówno na zdrowie, jak i samopoczucie pacjenta. W zależności od zastosowanych technik może oddziaływać pobudzająco lub uspokajająco. Zwiększyć ruchomość stawów czy sprawi, że mięśnie staną się bardziej elastyczne.

Już po jednym poprawnie wykonanym zabiegu możemy zaobserwować lepsze samopoczucie oraz zmniejszenie napięcia w okolicach grzbietu i karku.

Wpływ masażu klasycznego na skórę

Masaż doskonale wpływa na kondycję skóry, dzięki zastosowaniu dostosowanych technik skóra stanie się bardziej jędrna, dodatkowo skutkuje szybszym gojeniem się blizn.
W trakcie trwania masażu, usuwane jest również martwy naskórek. Pierwsze efekty, można już odczuć po pierwszym masażu. Skóra jest doskonale dotleniona, oraz doprowadzone zostaje do niej więcej substancji odżywczych. Dzięki czemu staje się ona bardziej jędrna i wypełniona.

Zabieg w skrócie:


NAJLEPSZE REZULTATY:

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW:

CENA:

ZNIECZULENIE:

CZAS ZABIEGU:

ZDOLNOŚĆ DO PRACY:

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  •  
  •  
  •  

ZALECENIA PO ZABIEGU:

BRAK OPALANIA:

UNIKANIE SAUNY:

STOSOWANIE KREMÓW:

PRZECIWWSKAZANIA

  •  
  •  
  •  

MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy