fbpx

Laser diodowy LIGHT SHEER to najlepsze urządzenie do depilacji laserowej na rynku od wielu lat!

Czy wiesz że, Medicor oferuje zabiegi depilacji laserowej już od 11 lat? Posiadamy urządzenie do depilacji laserowej Light Sheer Lumenis, które są najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem na świecie do trwałego usuwania włosów. Powinniście wiedzieć że wiązka emitowana przez laser jest absolutnie bezpieczna i przenika tylko 2 mm w głąb skóry, w związku z tym nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu. Czy jeszcze trzeba kogoś przekonywać do tego zabiegu?

Ponadto należy wiedzieć, że laser medyczny LightSheer został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania w medycynie estetycznej w celu usuwania zbędnego owłosienia, w tym leczenia takich schorzeń jak hirsutyzm – czyli nieprawidłowego owłosienia wywołanego zaburzeniami hormonalnymi.

Pewnie nie raz zastanawialiście się, jak działa laser na mieszek włosowy? Jest to zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera, pochłanianane wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierające melaninę,  zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Jak wykazały badania kliniczne, zjawisko to jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Pozostałe okresy wzrostowe włosów, czyli faza zaniku (katagen) i spoczynku (telogen) są nieme na światło lasera.  Urządzenie LightSheer Diode Laser System oferuje wysoką moc, a także krótkie i bardzo długie impulsy, aby bezpiecznie i skutecznie przeprowadzać zabiegi na wszystkich typach skóry, włączając w to skórę opaloną i najszerszy zakres jeżeli chodzi o kolor włosów, głębokość i obszar działania.   Energia laserowa pochłaniana jest przez ciemny barwnik włosa (z tego powodu depilacja laserowa wykonywana jest tylko u osób z ciemnymi włosami), a następnie zmieniając się w energię termiczną (cieplną) niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa, bez uszkodzenia otaczającej skóry. Depilację laserową można przeprowadzić na nieomal całym obszarze ciała.

A jakie są efekty?
Light  Sheer to gwarancja  najwyższej skuteczności  oraz bezbolesnego i najkrótszego  czasu trwania zabiegu laserowego. To idealna alternatywa dla osób szukających szybkich, trwałych i bezbolesnych metod depilacji, pragnących spełnić marzenie o gładkiej skórze na zawsze !

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ciąża
 • Leki światło-uczulające (stosowane w ostatnich 2 tyg przed zabiegiem)
 • Jasny kolor włosów
 • Bielactwo, Łuszczyca
 • Obecna opryszczka

Przygotowanie do zabiegu:

 • nie wyrywać włosów minimum 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem
 • nie stosować kremów depilujących 1 tydzień przed zabiegiem
 • opalenizna (nie należy opalać skóry na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • krem samoopalający (przestać stosować 1 tydzień przed zabiegiem)
 • krem z retinolem i witaminą C ( przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem)
 • zioła (dziurawiec, nagietek; przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem)
 • depilacja woskiem i pęsetą ( przestać używać na 1 miesiąc przed zabiegiem) 

Autor wpisu

Partnerzy