❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Jak skutecznie zwalczyć cellulit? – Endermologia LPG Alliance!

Już wiemy, że Waszymi ulubieńcami, aby zwalczać cellulit są:

❣️Endermologie LPG Alliance – masaż próżniowy ❣️, Accent Prime – rewelacyjne połączenie technologii fali radiowej i ultradźwięków! ❣️
oraz ❣️X-Wave – dzięki wykorzystaniu fali uderzeniowej, rozbija poskornie tkankę tłuszczowa. ❣️

🤔Więc czy są jakieś sposoby, aby zastąpić je w domowym zaciszu, póki nie możemy się spotkać na Waszych ulubionych zabiegach? 🤔

🍏 Codzienne szczotkowanie skory, jest idealnym sposobem na zdrowa, jędrna i gładka skore bez cellulitu! Codziennie 5 minut masażu działa ujędrniająco i pobudza mikrokrążenie! Zawsze proponujemy Wam szczotkę firmy Klapp Cosmetics, której szczecinę zrobiono z połączenia brązu z końskim włosiem (co daje efekt łagodzenia).

🍏 Masaż kostką lodu, wykonywany specjalnym do tego przyrządem! Można go używać przez wiele lat, poprawia krążenie i mikrokrążenie, powoduje zmniejszanie się komórek tłuszczowych!

🍏 Masaż – teoretycznie nic nie zastąpi, tego masażu w salonie, ale ten domowy również jest skuteczny. Powoduje szybsze usunięcie toksyn spod skory, przyspiesza krążenie! A to już pierwszy krok do redukcji cellulitu!

🍏 codziennie zjedz jeden owoc, tak aby weszło to w nawyk i pomagało w walce z cellulitem!

🍏 I to co pewnie pamiętacie i znacie od dawna: na czczo wypij szklankę cieplej wody z cytryną, aby pobudzić metabolizm!

🍏 SEN! Tak, sen! Jest bardzo ważny. Organizm musi być wypoczęty i zregenerowany, aby walczyć z cellulitem! ☺️

Pamiętajcie, aby dbać o swoje zdrowie! 😇

Autor wpisu

Partnerzy