fbpx

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo to efekt 20-letniej pracy specjalistów z Niemiec. Od początku istnienia marki jest modyfikowany i udoskonalany. Obecnie jest to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego na rynku. Aparat do makijażu permanentnego ma nie tylko nowy wygląd, dzięki któremu wygląda nowocześnie i harmonizuje z wyposażeniem salonów kosmetycznych, ale także oferuje możliwość podłączenia drugiej rączki. 

APARAT DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO CONTURE LINER DUO – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DOCENIONA NAGRODAMI

Sprzęt do makijażu permanentnego Conture Liner Duo Long Time Liner zawsze spełniał najwyższe wymagania linergistek i zapewniał komfort pracy zarówno osobie wykonującej makijaż jak i Klientowi. Niezwykle cichy i precyzyjny sprzęt do makijażu permanentnego pozwala wykonać doskonały makijaż ust oczu i brwi.

APARAT DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO CONTURE LINER DUO – ZAKRES PRACY

Aparat do makijażu permanentnego oferuje cztery programy:

  • Rekonwalescencja – program wykorzystywany w pigmentacji medycznej i kosmetycznym przywracaniu konturu dolnej i górnej wargi.
  • Kamuflaż – program do pigmentacji kamuflującej i cieniowania
  • Zagęszczanie rzęs – program przydatny w zabiegach makijażu oczu mającego na celu optyczne zagęszczenie linii rzęs
  • Włoski brwi – program wykorzystywany w rysowaniu włosków w łuku brwiowym

Aparat do makijażu permanentnego pozwala również na ustawienia ręczne. Linergistka może więc dowolnie dostosować go do swojej pracy.

Aparat do makijażu permanentnego Long Time Liner to komfortowa, cicha i bezpieczna praca. Linergistka ma pełną kontrolę nad sprzętem. Kontroluje prędkość igły, jej odległość od urządzenia, a co za tym idzie ilość pobieranego barwnika. Aparat do makijażu permanentnego posiada system zintegrowanego przepływu barwników, dzięki któremu barwniki są bezpośrednio podawane do końcówki. Linergistka nie zanurza końcówki urządzenia w pigmencie, nie zakrapla barwnika na skórę Klientki. Urządzenie do makijażu permanentnego Conture Liner Duo pozwala na zachowanie najwyższej higieny pracy. Aparat do makijażu permanentnego gwarantuje również bezpieczeństwo pracy linergistki i Klientki. Podczas zabiegu igły są połączone z osłonką zabezpieczającą. Kiedy sprzęt do makijazu permanentnego nie pracuje igła automatycznie chowa się w osłonce. Minimalizuje to ryzyko zranienia.

SPRZĘT DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO CONTURE LINER DUO – KOMFORT W PRACY LINERGISTKI

Najważniejszą cechą nowego aparatu do makijażu permanentnego Conture Liner Duo jest możliwość podłączenia dwóch rączek. Ten fakt znacznie ułatwia pracę. Linergistka może oszczędzić czas i skrócić trwanie zabiegu. Nie ma już konieczności zmiany końcówki. Można pracować z dwoma kolorami w jednym czasie.

SPRZĘT DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO CONTURE LINER DUO – BEZPIECZNY I NIEZAWODNY

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo produkowany jest w Niemczech z najwyższej jakości materiałów. Komponenty zastosowane w urządzeniu są produkowane z chirurgicznej stali nierdzewnej. Można je sterylizować i używać wiele razy. Spełniają wszelkie wymagania medyczne i kosmetyczne.

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego