fbpx

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Majowe Promocje 2022!

W naszej klinice wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, właśnie dlatego również w maju 🌷 przygotowałyśmy dla Was specjalną ofertę. Majowe promocje w naszej klinice to powstały z myślą o zabiegach, które warto wykonać przed wakacjami, by cieszyć się komfortem i piękną sylwetką.

W ofercie znajdziecie takie zabiegi, jak:

  • Depilacja laserowa 3+1 gratis. Cieszcie się gładkim ciałem bez niechcianych włosków. Wybierzcie depilację laserową i pożegnajcie wosk, maszynki i bolące krostki.
  • Zabiegi modelujące Exilis i Accent Prime 3+1 gratis. Exilis to nieinwazyjny system ujędrniania oraz rozpuszczania tkanki tłuszczowej i cellulitu, za to Accent Prime kształtowanie, redukcja cellulitu, ujędrnianie i odmładzanie skóry.
  • Modelowanie sylwetki lub poprawa owalu twarzy HIFU -20%. Jego zadaniem jest ujędrnienie skóry i zmniejszenie wiotkości. 
  • Endermologia Alliance w pakiecie 10 zabiegów z konsultacją terapii na ciało w cenie 2200 zł, czyli poprawa jędrności skóry i pożegnanie z cellulitem jeszcze tego lata.
  • Mezoterapia Neauvia HydroDeluxe w cenie 770 zł, czyli mocnego nawilżenia skóry twarzy i szyi lub ciała. Zabieg skupia się na  biorewitalizacji skóry i odbudowie kolagenu.
  • Ginekologiczne zabiegi laserowe Mona Lisa (redukcja nietrzymania moczu, obkurczanie pochwy, rewitalizacja pochwy, redukcja blizn) pojedynczy zabieg -30% lub seria 3+1 gratis. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera MonaLisa, który przystosowany jest do anatomii kobiety i ceniony jest za długotrwałe efekty i bezpieczeństwo.

Nie zastanawiajcie się i postawcie na siebie. Piękna sylwetka, gładkie ciało, podkreślony owal twarzy, nawilżona skóra i komfort miejsc intymnych. Wybierzcie promocje w Medicor i skorzystajcie z wyjątkowej oferty, jaką przygotowaliśmy. Lato nadchodzi, przygotuj się na jego przyjście z naszą pomocą! 

Promocje trwają od 05.05.2022 do 31.05.2022.

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego