facebook
zabiegi estetyczne

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Rewitalizacja i ujędrnienie biustu

Rewitalizacja skóry biustu i dekoltu.

Stosowane preparaty:  Stretchcare

STRETCHCARE jest wysokiej jakości połączeniem kompleksu antyoksydantów DMAE z witaminami i pierwiastkami śladowymi wzbogacony o kwas hialuronowy. Dzięki doskonałemu działaniu kompleksu DMAE Twoja skóra będzie bardziej napięta i jędrna a kwas hialuronowy pozwoli dogłębnie ją nawilżyć dając niesamowity efekt liftingu. Wraz z witaminą B5 i pierwiastkami śladowymi preparat STRETCHCARE działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i jakość. Preparat dzięki doskonale dobranym składnikom jest przeznaczony zarówno do rozjaśniania i napinania skóry, jak również do redukcji rozstępów.

Produkt ten jest specjalnie przeznaczony do rozjaśniania i wzmacniania skóry, jak również do redukcji rozstępów. Idealnie sprawdza się w przypadku rewitalizacji skóry u kobiet po ciąży.

 

Wskazania do zabiegu:

  • zwiotczała skóra piersi (rewitalizacja biustu po okresie karmienia),
  • rozstępy, przebarwienia.

 

Działanie:

  • polepszenie jakości skóry (ujędrnienie, poprawienie gładkości). Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego o właściwościach regenerujących, nadaje komórkom nową moc. Pomaga skórze w odzyskaniu barwy i napięcia,
  • efekt rozjaśniający na tkankach skóry. DMAE ma efekt liftingujący i napinający. Tkanki zaopatrujące skórę zostają bardzo wzmocnione,
  • redukowanie efektu rozstępów. DMAE napina luźne struktury kolagenowe, redukując tym samym szerokość zmian oraz zmniejszając ich typowy pigment,
  • wzmacnianie naturalnej osłony skóry. Pierwiastki śladowe i witaminy B5 przyczyniają się do zwiększenia osłon przeciw wolnym rodnikom, poprzez ulepszenie funkcji komórek a tym samym nadają skórze młodszy i świeższy wygląd.

 

Częstotliwość kuracji:

W zależności od kondycji skóry średnio zaleca się przeprowadzenie 5-6 sesji w odstępach 10-14 dni. Następnie sesja przypominająca 1 raz na 3-6 miesięcy.

 

Efekty działania:

W wyniku zabiegu Twoja skóra zyskuje napięcie i jędrność. Skóra piersi i dekoltu  jest gładsza, stonowana, jędrniejsza, ?podniesiona?. Skóra odzyskuje swoją elastyczność i jest napięta. Rozstępy są znacznie zredukowane, a ich pigment zmniejszony.

Promocje

promocje medycyna estetyczna

Promocje na zabiegi laserowe Fotona Spectro SP

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

Ekspresowa pielęgnacja 3w1

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy