facebook
zabiegi estetyczne

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Makijaż permanentny

Profesjonalny makijaż permanentny LONG_TIME_ LINER

Naturalne piękno o każdej porze dnia i nocy.

 

Makijaż permanentny LONG-TIME-LINER uznaje się obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę makijażu permanentnego na świecie. Wysokiej jakości sprzęt ze stali chirurgicznej oraz bezpieczne, trwałe barwniki gwarantują piękny i naturalny efekt.

Makijaż permanentny to doskonały sposób na poprawę urody. Aby jednak wyglądał efektownie, a zarazem naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Rezultat zabiegu jest trwały, dlatego metoda i bezpieczeństwo wykonania mają ogromne znaczenie.

Mak­i­jaż trwały ma sze­roką gamę zas­tosowań: od pod­kreśle­nia kon­turu ust, zmi­any pełnego koloru ust, pod­kreśle­nia zarysu brwi czy wyko­na­nia kre­sek na powiekach dol­nych i górnych, do zabiegów medy­cznych takich, jak tus­zowanie blizn czy prze­bar­wień.

 

Pole­camy go w szczegól­ności osobom, które:

  • maja niewystar­cza­jąco dużo czasu na wyko­nanie codzi­en­nego makijażu lub poprawy makijażu w ciągu dnia,
  • chcą zarówno rano, jaki i wiec­zorem wyglą­dać naturalnie pięknie,
  • noszą oku­lary lub szkła kon­tak­towe i maja prob­lem z wyko­naniem makijażu,
  • są uczu­lone na kos­me­tyki kolorowe,
  • które chci­ałyby dokona trwałej korekty swo­jego wyglądu poprzez optyczne skorygowanie asymetrii lub pozbaw­ionych brwi i rzęs np. po chemioterapii.

 

Zabieg wykony­wany jest przez certyfikowaną Lin­er­gistkę LONG TIME LINER.

 

Pod­czas wykony­wa­nia mak­i­jażu bar­wniki pochodzenia nat­u­ral­nego zostają wprowad­zone w naskórek i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzy­mują się tam w sposób widoczny od 3 do 6 lat. Później dochodzi do stop­niowego roz­jaśnienia bar­wnika, i mak­i­jaż równomiernie zanika. Zgod­nie z pref­er­enc­jami klienta mak­i­jaż może by po tym okre­sie powtór­zony. Pod­czas zabiegu dochodzi często do podrażnienia, zacz­er­wie­nienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szy­bko ustępują. W pier­wszych dni­ach po zabiegu mak­i­jaż jest najin­ten­sy­wniejszy. Po dwóch dni­ach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskret­nie złuszczać ? jest to pro­ces nat­u­ralny gdyż podra­pana igłą wierzch­nia warstwa naskórka złuszcza się przez kilka dni wraz z częś­cią bar­wnika ( mak­i­jaż w tym cza­sie bled­nie do 50% barwy wyjś­ciowej). Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie.

W 2-3 tygod­nie po zabiegu należy wykonać korektę, bowiem dopiero po tym okre­sie widać, czy nie trzeba poprawić koloru, wzmoc­nić go lub osłabić. Korekta jest wlic­zona w cenę zabiegu i należy ją wykonać najpóźniej miesiąc po zabiegu.

 

Makijaż permanentny ust

To piękny kolor i kształt na stałe a przede wszystkim idealny kontur ust przez cała dobę , bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Dzięki takiemu makijażowi możesz wyrównać asymetrię ust, delikatnie je powiększyć lub pomniejszyć oraz podkreślić ich linię.

 

Makijaż permanentny brwi

Idealne brwi to rzadkość. Brwi rosną nieregularnie a w łuku brwiowym często zdarzają się przerwy. Stałe regulowanie i farbowanie rzęs jest uciążliwe i daje krótkotrwały efekt. Makijaż trwały pozwala także zrekonstruować brwi u osób, które je utraciły z różnych powodów. Możesz odzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę. Makijaż permanentny możesz wykonać dwoma metodami: włoskową lub cieniowania.

 

Makijaż permanentny oczu

Polecamy osobom, które bez kreski dolnej czy górnej nie wyobrażają sobie makijażu codziennego. Dzięki takiemu makijażowi zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielni.

 

Kreska górna zagęszczająca linię rzęs – polecamy osobom, które na co dzień się nie malują gdyż ten rodzaj makijażu jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie. Nikt nie zauważy, że masz makijaż permanentny ale wszyscy, że masz piękne oczy i gęste rzęsy.

Kreska górna dekoracyjna – dla osób które lubią wyraźny i mocny makijaż. Twoje oczy będą zawsze gotowe na wielkie wyjście.

Kreska dolna oka – dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe.

 

 

 

 

 

Promocje

promocje medycyna estetyczna

Modelowanie i ujędrnianie ciała!

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

Ekspresowa pielęgnacja 3w1

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy