facebook
Medicor - Gabinet Kosmetyczny Kraków

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Profesjonalna pielęgnacja rzęs w salonie kosmetycznym Medicor w Krakowie

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w Krakowie wszystkie Panie, które pragną kusić pięknym spojrzeniem. Przedłużanie rzęs to najlepszy sposób na powiększenie optycznie oka oraz wyeksponowanie jego koloru. W naszej pracy stosujemy produkty renomowanych firm, które cieszą się uznaniem w branży kosmetycznej.

Stosowane przez nas rzęsy nie obciążają bardzo tych naturalnych. Są całkowicie bezpieczne dla oka. Stosujemy przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1 (2D), 3:1 (3D), 4:1, 5:1, 6:1, 7:1 czy nawet 8:1.
Panie ceniące sobie wygodę z pewnością docenią fakt, że po zabiegu kosmetycznym przedłużania i zagęszczania rzęs nie będą musiały poświęcać dużo czasu na codzienny makijaż. I bez niego panie będą roztaczać zniewalajace spojrzenia.

Nouveau Lashes – długie i zagęszczone rzęsy

Jest to bezpieczna metoda zagęszczania i przedłużania rzęs, która nie ma wpływu na naturalne rzęsy. Produkty Nouveau Lashes polecane są przez wiele stowarzyszeń kosmetycznych. Jest to jedyna firma w Polsce zajmująca się sposobami przedłużania i zagęszczania rzęs, która zdobyła liczne wyróżnienia i nagrody.

Wysoko wykwalifikowane kosmetyczki z naszego krakowskiego salonu przy pomocy tej metody sprawią, że rzęsy będą dłuższe nawet o 50%! Gwarantujemy, że nasze Klientki uzyskają coś, o czym marzy wiele kobiet: długie, gęste, błyszczące, elastyczne i trwały rzęsy!

Rzęsy z zastosowaniem Nouveas Lashes w niczym nie przypominają sztucznych rzęs i kępek, które zazwyczaj są sztywne, twarde i dodatkowo osłabiają naturalne rzęsy. Nouveas Lashes to miękkie, lekkie, pojedyncze rzęsy, które wyglądają w 100% naturalnie i nie mają żadnego wpływu na kondycję prawdziwych rzęs.

Efekt utrzymuje się przez około 2-3 miesiące, jednak regularne korekty i uzupełnienia sprawiają, że można je nosić właściwie przez cały czas. Nie podrażniają oczu i nie wywołują alergii, ponieważ klej nie ma kontaktu ze skórą. Poza tym jest to produkt atestowany.

 

RevitaLash – zadbamy o kondycję twoich rzęs

RevitaLash Eyelash Conditioner to nowość na rynku kosmetycznym. Odżywka i serum ma za zadanie odbudować uszkodzone rzęsy oraz pomóc w ich odrastaniu. Produkt jest łatwy w użyciu, stosuje się go na noc, nakłada się go jak eyeliner tuż przy korzeniu. Kuracja trwa 60 dni, po tym czasie Twoje naturalne rzęsy będą wyglądać zjawiskowo!

Twórcą receptury RevitaLash jest dr Michał Brinkenhoff. Została ona wynaleziona, gdy żona doktora zachorowała na raka piersi i na skutek chemioterapii straciła część swoich naturalnych rzęs. Dr Michał Brinkenhohh wraz z utalentowanymi chemikami i kosmetologami opracowali recepturę produktu, dzięki której rzęsy żony doktora po okresie 5 tygodni pełnego stosowania stały się witalne i piękne.

Decydując się na regenerację rzęs produktem RevitaLash Eyelash Conditioner w naszym gabinecie w Krakowie wspierasz działalność Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń “Amazonki” (każde 10 zł od każdego sprzedanego produktu RevitaLash jest przekazywane na konto Federacji). Więcej informacji na www.revitalash.com.pl.

Zabieg w skrócie:


NAJLEPSZE REZULTATY: Efekt po jednym zabiegu

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW: ok. 3 tyg.

CENA: od 160-330 PLN

ZNIECZULENIE: niewymagane

CZAS ZABIEGU: 120-150 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY: od razu

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

ZALECENIA PO ZABIEGU: unikać zamoczenia rzęs 2 dni po zabiegu oraz używać preparatów beztłuszczowych do demakijażu oka

BRAK OPALANIA: nie

UNIKANIE SAUNY: nie

STOSOWANIE KREMÓW: nie

PRZECIWWSKAZANIA: brak

Promocje

promocje medycyna estetyczna

GENEO NEOBRIGHT

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

MISJA PŁASKI BRZUCH / SMUKŁA TALIA

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy