fbpx

Utims – skuteczna, bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej z jednoczesnym obkurczeniem skóry

Wskazania

 • Modelowanie ciała i okolic twarzy:
 • redukcja „oponki” na brzuchu
 • redukcja „bryczesów”
 • zmniejszenie obwodu talii i ud
 • lifting i wyszczuplenie ramion
 • Lifting wiotkiej skóry na twarzy i ciele
 • redukcja „drugiego podbródka”

Utims body to precyzja głębokiego i intensywnego działania w tkance, dzięki temu dochodzi do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej

Technologia HIFU

HIFU – High Intensity Focused Ultrasound – wysoce skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych, która  bezinwazyjnie przechodząc przez naskórek, dociera w głębokie warstwy skóry. Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu fal, w tkance dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują skórę do przebudowy.

Dzieje się to przy wykorzystaniu wysokiej temperatury (powyżej 65 stopni Celsjusza), która doskonale działa również na redukcję tkanki tłuszczowej.

Producenci UTIMS BODY poszli o krok dalej. Dzięki specjalnej głowicy technologia HIFU jeszcze głębiej penetruje tkanki, tak by trwale usunąć tkankę tłuszczową. Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji emisji fal UTIMS BODY gwarantuje skuteczne zmniejszenie obwodu m.in. brzucha, ud czy ramion, a także komfortowe zabiegi bez ryzyka poparzeń.

Działanie utims body

Każdy kartridż podłączany do głowicy zabiegowej UTIMS BODY wyposażony jest w innowacyjny model emitora. Innowacja w emitorze polega na tym, że przypomina on krążek w którym wycięto środek, w ten sposób następuje równomierne rozłożenie energii i wyjątkowe sfokusowanie fali. Redukujemy tym samym nadmierne podgrzanie zewnętrznej warstwy skóry zapobiegając poparzeniu i minimalizujemy odczuwalność zabiegu. Energia precyzyjnie dociera do wybranej głębokości z pełną efektywnością, nie wytracając swojej mocy na powierzchni skóry.

Dzięki utims body osiągamy spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu komfortu zabiegu

Mikropęcherzyki energii wydobywające się podczas emisji fali ultradźwiękowej wymagają rozładowania. Technologia innowacyjnego emitora z otworem na środku pozwala również na „ucieczkę” mikropęcherzyków, nie zaburzając tym samym prostej i precyzyjnej emisji fali oraz jej mocy.

Do redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystywane są 3 rodzaje kartridży, które działają na głębokościach 8 mm, 13 mm i 18 mm. Precyzyjna fala uderza w adipocyty rozbijając je i tym samym zmniejszając objętość tkanki tłuszczowej.

Efekty przed i po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

Opinie naszych klientek o Accent Prime

 • Natalia Janikowska

  Widoczne efekty, jestem bardzo zadowolona!

 • Joana K.

  Skóra jest dużo bardziej jędrna, wyglada znacznie lepiej. Nie spodziewałam się takich efektów. Polecam!

 • Katarzyna

  Znacznie poprawił się kontur mojej twarzy, nie spodziewałam się że można uzyskać taki efekt bez operacji! Jestem zachwycona!

Opinie o nas! ⭐⭐⭐⭐

Tylko sprawdzony i oryginalny sprzęt

Zabieg przeprowadza:

 • h

  dr Justyna Kostyra-Grabowska – dermatolog

  W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta.

  Zobacz więcej

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego