facebook
Strona główna » Centrum kosmetyki i medycyny estetycznej Medicor – oferta » Modelowanie sylwetki » ENDERMOLOGIE LPG, Cellu M6 ENDERMOLAB – mod­e­lowanie syl­wetki, wyszczu­planie, uję­dr­ni­anie, wygładzanie skóry

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

ENDERMOLOGIE LPG, Cellu M6 ENDERMOLAB – mod­e­lowanie syl­wetki, wyszczu­planie, uję­dr­ni­anie, wygładzanie skóry

ENDERMOLAB to najnowsze i najbardziej wszechstronne urządzenie LPG?.

ENDERMOLOGIE– Endermolab stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie?, umożliwiająca wykonywanie naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Zabiegi wykonywane medycznym urządzeniem Endermolab, oprócz działania przeciwstarzeniowego i modelującego sylwetkę, stosowane są np. przed i po liposukcji, połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii, w leczeniu blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, niewydolności naczyniowej, obrzęków limfatycznych, sztywności, skurczów i bólów mięśni, rehabilitacja ścięgien i więzadeł oraz w terapii bólów pooperacyjnych czy fibriomialgii.

MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy