facebook
Medicor - Gabinet Kosmetyczny Kraków

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Modelowanie sylwetki

Szeroki wachlarz zabiegów pozwala na modelowanie sylwetki z wykorzystaniem różnych metod i preparatów. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom modelującym, ujędrniającym lub wyszczuplającym możemy pozbyć się lub znacznie zredukować występowanie obszarów na naszym ciele.

 

Jednym ze sposobów na piękne, jędrne, wymodelowanie ciało jest EXILIS czyli nieinwazyjny system ujędrniania oraz rozpuszczania tkanki tłuszczowej, a także cellulitu. Zabieg polega na kontrolowanym nagrze­waniu tkanki poprzez jed­no­lite pobudze­nie cząsteczek, w połącze­niu z falami ultra­dźwiękowymi. W wyniku czego obję­tość tkanki tłuszc­zowej zostaje zmniejszona. W efekcie ciało jest odpowiednio wymodelowane, sylwetka wyszczuplona, a zmarszczki zredukowane. Poprawie ulega również napięcie skóry i jej sprężystość.

 

Wśród zabiegów wyszczuplających dużym zainteresowaniem cieszy się również zabieg z wykorzystaniem fal akustycznych. Tego rodzaju zabiegi są nieocenione w walce z cellulitem, zwłaszcza w trud­nych par­ti­ach ciała takich jak uda i pośladki.

 

Lipoliza iniekcyjna także zasługuje na uznanie. Opatentowana technika wyszczuplania uaktywnia proces uwalniania tłuszczu (lipolizy), niwelując miejscowe złogi i niedoskonałości. Mechaniczna stymulacja ENDERMOLOGIE LPG uruchamia biologiczną odpowiedź organizmu, co skutkuje uwalnianiem tłuszczu oraz wznowieniem produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu sylwetka jest wymodelowana, a skóra naturalnie jędrna i gładka.

 

Promocje

promocje medycyna estetyczna

GENEO NEOBRIGHT

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

MISJA PŁASKI BRZUCH / SMUKŁA TALIA

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy