facebook
Medicor - Gabinet Kosmetyczny Kraków

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Soft lifting, zagęszczenie skóry – RADIESSE

Radiesse – www.radiesse.pl (hydroksyapatyt wapnia) jest preparatem iniekcyjnym wykazującym zdolności nie tylko korygujące i wypełniające zmarszczki, ale działającym stymulująco na skórę pobudzając ją do produkcji własnych włókien kolagenowych.

Zabieg Radiesse zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę bez efektu nadmiernego dodawania objętości i wykonuje się go na takie partie jak: twarz, szyja, dekolt, dłonie.

Działa poprzez zawieszenie cząsteczek hydroksyapatytu wapnia w matrycy żelowej, której głównymi składnikami są woda i gliceryna, otrzymano półstały stan skupienia preparatu. Dzięki specjalnemu nośnikowi żelowemu możliwy jest natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. Z czasem (około 4 miesiące) żel zostaje wchłonięty ale jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach “rusztowanie” i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna.                        

Gwarancją bezpieczeństwa zabiegu jest główny składnik preparatu Radiesse? ? hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Efekty działania zabiegu: od 1 roku do 2 lat

 

Wskazania do zabiegu:

  • Korekta głębokich bruzd nosowo-wargowych,
  • Modelowanie linii żuchwy,
  • Pełny lifting twarzy,
  • Poprawa jakości skóry, odmłodzenie,
  • Poprawa objętości i konturu twarzy.

Promocje

promocje medycyna estetyczna

GENEO NEOBRIGHT

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

MISJA PŁASKI BRZUCH / SMUKŁA TALIA

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy