facebook

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Rewitalizacja i ujędrnienie biustu

Rewitalizacja skóry biustu i dekoltu.

Stosowane preparaty:  Stretchcare

STRETCHCARE jest wysokiej jakości połączeniem kompleksu antyoksydantów DMAE z witaminami i pierwiastkami śladowymi wzbogacony o kwas hialuronowy. Dzięki doskonałemu działaniu kompleksu DMAE Twoja skóra będzie bardziej napięta i jędrna a kwas hialuronowy pozwoli dogłębnie ją nawilżyć dając niesamowity efekt liftingu. Wraz z witaminą B5 i pierwiastkami śladowymi preparat STRETCHCARE działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i jakość. Preparat dzięki doskonale dobranym składnikom jest przeznaczony zarówno do rozjaśniania i napinania skóry, jak również do redukcji rozstępów.

Produkt ten jest specjalnie przeznaczony do rozjaśniania i wzmacniania skóry, jak również do redukcji rozstępów. Idealnie sprawdza się w przypadku rewitalizacji skóry u kobiet po ciąży.

 

Wskazania do zabiegu:

  • zwiotczała skóra piersi (rewitalizacja biustu po okresie karmienia),
  • rozstępy, przebarwienia.

 

Działanie:

  • polepszenie jakości skóry (ujędrnienie, poprawienie gładkości). Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego o właściwościach regenerujących, nadaje komórkom nową moc. Pomaga skórze w odzyskaniu barwy i napięcia,
  • efekt rozjaśniający na tkankach skóry. DMAE ma efekt liftingujący i napinający. Tkanki zaopatrujące skórę zostają bardzo wzmocnione,
  • redukowanie efektu rozstępów. DMAE napina luźne struktury kolagenowe, redukując tym samym szerokość zmian oraz zmniejszając ich typowy pigment,
  • wzmacnianie naturalnej osłony skóry. Pierwiastki śladowe i witaminy B5 przyczyniają się do zwiększenia osłon przeciw wolnym rodnikom, poprzez ulepszenie funkcji komórek a tym samym nadają skórze młodszy i świeższy wygląd.

 

Częstotliwość kuracji:

W zależności od kondycji skóry średnio zaleca się przeprowadzenie 5-6 sesji w odstępach 10-14 dni. Następnie sesja przypominająca 1 raz na 3-6 miesięcy.

 

Efekty działania:

W wyniku zabiegu Twoja skóra zyskuje napięcie i jędrność. Skóra piersi i dekoltu  jest gładsza, stonowana, jędrniejsza, ?podniesiona?. Skóra odzyskuje swoją elastyczność i jest napięta. Rozstępy są znacznie zredukowane, a ich pigment zmniejszony.

MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy