facebook
Medicor - Gabinet Kosmetyczny Kraków

Wybierz język:

Strona główna » Centrum kosmetyki i medycyny estetycznej Medicor – oferta » Medycyna estetyczna w salonie kosmetycznym Medicor

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Medycyna estetyczna w salonie kosmetycznym Medicor

Każda kobieta marzy o idealnej sylwetce, pięknej skórze. Jednocześnie szukamy szybkich i skutecznych sposobów, które nam to zagwarantują. Salon kosmetyczny Medicor znalazł na to rozwiązanie! Mezoterapia, peeling chemiczny, a może botoks Na to pytanie odpowie Państwu nasz wysoko wykwalifikowany personel kosmetyczny i medyczny.

Salon kosmetyczny Medicor oferuje Państwu indywidualnie dobrane programy z zakresu dermatologii, kosmetyki oraz medycyny estetycznej. W naszej pracy wykorzystujemy fale radiowe, ultradźwięki oraz lasery.

Idealnym uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej będzie masaż, który relaksuje, pobudza krążenie i poprawia ogólną kondycję psychofizyczną.

Zabiegi kosmetyczne

Salon kosmetyczny Medicor w Krakowie serdecznie zaprasza do odkrycia wyjątkowych i skutecznych zabiegów, takich jak:

Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, który wstrzyknięty bezpośrednio w dno zmarszczki sprawi, że będzie ona wypchnięta, co w efekcie zapewni jej spłycenie lub całkowite usunięcie.

Zabiegi z użyciem botoksu idealnie sprawdzą się przy korekcji bruzd nosowo-wargowych, opadających kącików ust, redukcji zmarszczek okolicy oczu i międzybrwiowych oraz przy powiększaniu i modelowaniu ust.

Przy pomocy botoksu można także korygować różnego rodzaju blizny, znamiona, zmiany na twarzy spowodowane procesem starzenia się lub urazami. Botoks szczególnie dobrze sprawdza się przy redukcji zmarszczek, spoideł wargowych, kurzych łapek czy zmarszczek czołowych.

Promocje

promocje medycyna estetyczna

GENEO NEOBRIGHT

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

MISJA PŁASKI BRZUCH / SMUKŁA TALIA

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy