fbpx

Medycyna estetyczna

Każda kobieta marzy o idealnej sylwetce, pięknej skórze. Jednocześnie szukamy szybkich i skutecznych sposobów, które nam to zagwarantują. Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR znalazła na to rozwiązanie! Mezoterapia, peeling chemiczny, a może botoks? Na to pytanie odpowie Państwu nasz wysoko wykwalifikowany personel kosmetyczny i medyczny. Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR oferuje Państwu indywidualnie dobrane programy z zakresu dermatologii, kosmetyki oraz medycyny estetycznej. W naszej pracy wykorzystujemy fale radiowe, ultradźwięki oraz lasery. Idealnym uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej będzie masaż, który relaksuje, pobudza krążenie i poprawia ogólną kondycję psychofizyczną.

Zabiegi kosmetyczne

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR serdecznie zaprasza do odkrycia wyjątkowych i skutecznych zabiegów, takich jak:

  • Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, który wstrzyknięty bezpośrednio w dno zmarszczki sprawi, że będzie ona wypchnięta, co w efekcie zapewni jej spłycenie lub całkowite usunięcie.
  • Zabiegi z użyciem botoksu idealnie sprawdzą się przy korekcji bruzd nosowo-wargowych, opadających kącików ust, redukcji zmarszczek okolicy oczu i międzybrwiowych oraz przy powiększaniu i modelowaniu ust.
    Przy pomocy botoksu można także korygować różnego rodzaju blizny, znamiona, zmiany na twarzy spowodowane procesem starzenia się lub urazami. Botoks szczególnie dobrze sprawdza się przy redukcji zmarszczek, spoideł wargowych, kurzych łapek czy zmarszczek czołowych.

Medycyna estetyczna – Cennik

Medycyna estetyczna

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego