facebook

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Masaż Antycellulitowy

Masaż przez specjalistów, uważany jest za najbardziej skuteczną metodę w walce z cellulitem. Jego stosowanie pozwala na zmniejszenie się pomarańczowej skórki oraz zapobieganiu jej pojawiania się w miejscach na to najbardziej narażonym. Wybierając specjalnie dopasowaną technikę, wymodelujesz ciało a w szczególności talie, brzuch, uda czy pośladki. Dzięki masażowi pobudzany jest również proces przemiany materii, czego skutkiem jest utrata zbędnych kilogramów. Systematyczne korzystanie z masażu, sprawi, że twoja skóra nabierze nowego, wyjątkowego wyglądu.

Istnieje wiele technik walki z tym zmianą chorobową skóry, część z nich przynosi szybsze efekty niż reszta. Jedną z nich jest coraz bardziej popularna w Polsce metoda masażu bańką chińską. Która już po kilku pierwszych masażach, przynosi pierwsze oczekiwane rezultaty.

Działanie masażu antycellulitowego

Masaż antycellulitowy skierowany jest w głównej mierze dla Pań, które chcą uzupełnić dietę i ćwiczenia dodatkowym, szybko przynoszącą efekty działaniem. Podczas tego typu masażu, poza niepodważalnym wpływem na skórę, pacjenci mogą się dodatkowo zrelaksować. Rozluźnienie odczuwane podczas masażu, doskonale sprawdzi się po intensywnym dniu w pracy, czy dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

Zabieg w skrócie:


NAJLEPSZE REZULTATY:

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW:

CENA:

ZNIECZULENIE:

CZAS ZABIEGU:

ZDOLNOŚĆ DO PRACY:

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  •  
  •  
  •  

ZALECENIA PO ZABIEGU: ,

BRAK OPALANIA:

UNIKANIE SAUNY:

STOSOWANIE KREMÓW:

PRZECIWWSKAZANIA

  •  
  •  
  •  

MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy