facebook

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Masaż na płaski brzuch

W ostatnim czasie jednym z najczęściej występujących problemów estetycznych jest cellulit w okolicach brzucha. Istnieje kilka teorii na temat tego problemu. Jedni uważają cellulit za naturalne zjawisko występujące u kobiet, drudzy sądzą, że jest on najczęściej efektem zaniedbania, starzenia się tkanek lub niezdrowego stylu życia. Pewne natomiast jest to, że coraz więcej kobiet chce rozwiązać ten problem.

Masaż ten ma na celu przywrócenie utraconej jędrności skóry będącej efektem ciąży, porodu czy utraty wagi. Technika ekspresowego masażu brzucha pozwala także zwalczyć miejscowy rozrost tkanki tłuszczowej u mężczyzn (potocznie nazywany mięśniem piwnym).

Zaletą masażu “Płaski brzuch” jest niewątpliwie fakt, że jest on całkowicie bezbolesny i komfortowy dla Klienta. Przez masaż pobudzane do szybszego przepływu zostają krew i limfa, co w pozytywny sposób wpływa na zwiększenie się przemiany materii. Seria zabiegów wpłynie w pozytywny sposób na niwelowanie tkanki tłuszczowej, a także poprawę kondycji mięśni brzucha. Masaż jest również doskonałym uzupełnieniem do ćwiczeń na partie brzucha.

Zabieg w skrócie:


NAJLEPSZE REZULTATY:

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW:

CENA:

ZNIECZULENIE:

CZAS ZABIEGU:

ZDOLNOŚĆ DO PRACY:

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  •  
  •  
  •  

ZALECENIA PO ZABIEGU: ,

BRAK OPALANIA:

UNIKANIE SAUNY:

STOSOWANIE KREMÓW:

PRZECIWWSKAZANIA

  •  
  •  
  •  

MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy