fbpx

Makijaż permanentny LONG-TIME-LINER®

Profesjonalny makijaż permanentny LONG-TIME-LINER

Naturalne piękno o każdej porze dnia i nocy

Makijaż permanentny LONG-TIME-LINER uznaje się obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę makijażu permanentnego na świecie. Wysokiej jakości sprzęt ze stali chirurgicznej oraz bezpieczne, trwałe barwniki gwarantują piękny i naturalny efekt.

Makijaż permanentny to doskonały sposób na poprawę urody. Aby jednak wyglądał efektownie, a zarazem naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Rezultat zabiegu jest trwały, dlatego metoda i bezpieczeństwo wykonania mają ogromne znaczenie.

Mak­i­jaż trwały ma sze­roką gamę zas­tosowań: od pod­kreśle­nia kon­turu i zmiany pełnego koloru ust, poprzez pod­kreśle­nia zarysu brwi czy wyko­na­nia kre­sek na powiekach dol­nych i górnych, do zabiegów medy­cznych takich, jak tus­zowanie blizn czy prze­bar­wień.

Pole­camy go w szczegól­ności osobom, które:

 • nie mają wystarczająco dużo czasu na wyko­nanie codzi­en­nego makijażu lub poprawy makijażu w ciągu dnia,
 • chcą zarówno rano, jaki i wiec­zorem wyglą­dać naturalnie pięknie,
 • noszą oku­lary lub szkła kon­tak­towe i mają prob­lem z wyko­naniem makijażu,
 • są uczu­lone na kos­me­tyki kolorowe,
 • chci­ałyby dokonać trwałej korekty swo­jego wyglądu poprzez optyczne skorygowanie asymetrii,
 • zostały pozbaw­ione brwi i rzęs np. w wyniku chemioterapii.

Makijaż permanentny wykony­wany jest w naszej klinice w Krakowie przez certyfikowaną Lin­er­gistkę LONG-TIME-LINER.

Makijaż permanentny – zniewalające spojrzenie na co dzień

Pod­czas wykony­wa­nia mak­i­jażu bar­wniki pochodzenia nat­u­ral­nego zostają wprowad­zone w naskórek i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzy­mują się tam w sposób widoczny od 3 do 6 lat. Później dochodzi do stop­niowego roz­jaśnienia bar­wnika, i mak­i­jaż równomiernie zanika. Zgod­nie z pref­er­enc­jami klienta mak­i­jaż może być po tym okre­sie powtór­zony.

Pod­czas zabiegu dochodzi często do podrażnienia, zacz­er­wie­nienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szy­bko ustępują. W pier­wszych dni­ach po zabiegu mak­i­jaż jest najin­ten­sy­wniejszy. Po dwóch dni­ach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskret­nie złuszczać. Jest to pro­ces nat­u­ralny, gdyż podra­pana igłą wierzch­nia warstwa naskórka złuszcza się przez kilka dni wraz z częś­cią bar­wnika (mak­i­jaż w tym cza­sie bled­nie do 50% barwy wyjś­ciowej). Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie.

W 2-3 tygod­nie po zabiegu należy wykonać korektę, bowiem dopiero po tym okre­sie widać, czy nie trzeba poprawić koloru, wzmoc­nić go lub osłabić. Korekta jest wlic­zona w cenę zabiegu i należy ją wykonać najpóźniej miesiąc po zabiegu.

Makijaż permanentny ust

To piękny kolor i kształt na stałe a przede wszystkim idealny kontur ust przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Dzięki takiemu makijażowi możesz wyrównać asymetrię ust, delikatnie je powiększyć lub pomniejszyć oraz podkreślić ich linię.

Przeciwwskazania

 • cukrzyca,
 • łuszczyca,
 • niezagojona opryszczka,
 • suche i popękane usta,
 • ciąża,
 • przyjmowanie leków sterydowych,
 • wstrzyknięcie w okolicę ust Botoxu lub kwasu hialuronowego na dwa tygodnie przed zabiegiem.

Przygotuj się do zabiegu

Przed zabiegiem zadbaj o prawidłowe nawilżenie ust. Skóra odżywiona łatwiej przyjmuje pigment, dzięki czemu efekt jest trwalszy i bardziej wyrazisty. Konsultując się z naszą linergistką uzyskasz wszelkie informacje na temat przygotowania się do zabiegu, w tym listę zabiegów, które pomogą nawilżyć i wygładzić skórę wokół Twoich ust.

Makijaż permanentny – jak dbać o usta po zabiegu?

Lekka opuchlizna wokół ust to stan, który utrzymuje się do kilku godzin po zabiegu. Usta są wyjątkowo podatne na infekcję. Dlatego też zalecamy skonsultowanie się z lekarzem w celu dobrania odpowiedniego leku przeciwwirusowego. Lek należy przyjmować 3 dni przed i 3 dni po zabiegu. Pozwoli to uniknąć zarażenia się opryszczką.

Należy pamiętać, by nie trzeć, nie dotykać i nie myć ust mydłem. Zaleca się stosowanie jedynie kosmetyków polecanych przez linergistkę, które zapewnią odpowiednie nawilżenie.

Przez dwa tygodnie od wykonania makijażu permanentnego unikaj wizyt na basenie, w SPA, w saunie i na solarium.

Makijaż permanentny brwi

Idealne brwi to rzadkość. Brwi rosną nieregularnie a w łuku brwiowym często zdarzają się przerwy. Stałe regulowanie i farbowanie rzęs jest uciążliwe i daje krótkotrwały efekt. Makijaż trwały pozwala także zrekonstruować brwi u osób, które je utraciły z różnych powodów. Możesz odzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę. Makijaż permanentny możesz wykonać dwoma metodami: włoskową lub cieniowania.

 • Metoda włoskowa
  Inaczej zwana metodą piórkową. Doskonała metoda do uzupełnienia braków w łuku brwiowym. Specjalistka przeprowadzająca zabieg tworzy rysunek imitujący naturalne włoski. Pigment pod skórę wprowadzany jest liniowo, dzięki czemu makijaż ten wygląda wyjątkowo naturalnie.
 • Metoda cieniowania
  Metoda cieniowania w subtelny i naturalny sposób podkreśli twoją urodę. Polega ona na wycieniowaniu pożądanego kształtu i koloru brwi. Na narysowany kredką kształt brwi, linergistka wprowadza pigment pod skórę. Efekt cieniowania sprawia, że makijaż nie jest płaski i jednorodny.

Przeciwwskazania

 • ciąża,
 • przyjmowanie leków sterydowych,
 • stosowanie Botoxu lub kwasu hialuronowego na dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem,
 • cukrzyca,
 • łuszczyca,
 • infekcja wirusowa.

Przygotuj się do zabiegu

Dobre przygotowanie do zabiegu to klucz do trwałości makijażu permanentnego. Na miesiąc przed planowanym zabiegiem nie depiluj brwi. Pozwól im odrosnąć, dzięki czemu specjalistka łatwo będzie mogła ocenić naturalny kształt włosków na łuku brwiowym. Cera sucha i łuszcząca się powinna zostać odpowiednio nawilżona. Można zastosować peeling lub nałożyć maseczkę nawilżającą. Dla cer tłustych polecamy wykonanie zabiegów oczyszczających, takich jak mikrodermabrazja.

Jeżeli nie wiesz jak odpowiednio przygotować się do zabiegu zapraszamy na konsultację z naszą linergistką. Specjalistka odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania oraz poinformuje o działaniach, jakie musisz podjąć przed wykonaniem makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny – jak dbać o brwi po zabiegu?

Skóra po zabiegu jest bardzo wrażliwa i przez jakiś czas może utrzymywać się delikatna opuchlizna, która szybko zniknie. Zaleca się, by po zabiegu nie myć okolic brwi mydłem, zrezygnować z solarium, SPA i basenów oraz nie dotykać skóry objętej zabiegiem. Niezastosowanie się do rad specjalistki może spowodować wystąpienie odbarwień i przebarwień.

Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny oczu polecamy osobom, które bez kreski dolnej czy górnej nie wyobrażają sobie makijażu codziennego. Dzięki takiemu makijażowi zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie.

 • Kreska górna zagęszczająca linię rzęs – polecamy osobom, które na co dzień się nie malują, gdyż ten rodzaj makijażu jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie. Nikt nie zauważy, że masz makijaż permanentny. Każdy natomiast dostrzeże twoje piękne oczy i gęste rzęsy.
 • Kreska górna dekoracyjna – dla osób które lubią wyraźny i mocny makijaż. Twoje oczy będą zawsze przygotowane na każdą okazję.
 • Kreska dolna oka – dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe.

Przeciwwskazania

 • infekcja lub choroba oczu,
 • infekcja wirusowa,
 • ciąża,
 • przyjmowanie leków sterydowych,
 • cukrzyca,
 • łuszczyca,

W przypadku stosowania preparatów na porost rzęs, należy je odstawić na miesiąc przed zabiegiem.

Przygotuj się do zabiegu

W trakcie konsultacji z linergistką dowiesz się o wszystkich przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu. Jeżeli przyjmujesz jakieś leki lub jesteś chora poinformuj naszą specjalistkę. Może okazać się, że makijaż permanentny ust trzeba będzie przełożyć o kilka dni lub całkiem z niego zrezygnować.

Tuż przed zabiegiem:

 • zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry w okolicach oczu,
 • wyśpij się,
 • daj oczom wypocząć,
 • na kilka dni przed zabiegiem nie farbuj rzęs henną.

Makijaż permanentny – jak dbać o oczy po zabiegu?

Skóra po zabiegu jest lekko opuchnięta i bardzo delikatna. Przez kilka dni nie używaj do mycia okolic oczu mydła. Używaj jedynie kosmetyków polecanych przez linergistkę. Niestosowanie się do zaleceń może spowodować odbarwienia.

Zrezygnować należy również z basenu, SPA, sauny i solarium na okres co najmniej 2 tygodni. Zadbaj o prawidłowe nawilżenie skóry i nie pozwól jej nadmiernie wyschnąć. Unikaj malowania oczu, opalania pigmentowanej skóry i ostrych peelingów.

Gwarancja jakości i zadowolenia

Makijaż permanentny wykonywany jest w naszej klinice w Krakowie przez Paulę Waligórę – kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem, w Medicor od 2008 roku, licencjonowana linergistka – specjalistka od makijażu permanentnego marki LONG-TIME-LINER.

Makijaż permanentny LONG-TIME-LINER® – Cennik

Film z zabiegu:

Opinie o zabiegu:

 • Ninat

  Zastanawiałam się długo nad wykonaniem makijażu permanentnego - w końcu podjęłam decyzję i nie żałuję. Bardzo dobre efekty oraz idealna precyzja wykonania przez panią Paulę. Pełen profesjonalizm! Polecam!

 • Klaudia

  Mile wspominam wizytę, a jeszcze milsze były efekty.

 • Paula

  P. Waligóra wie co robi. Napewno wrócę.

Opinie o nas! ⭐⭐⭐⭐

Zabieg wykonujemy tylko oryginalnym sprzętem!

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo

Cennik makijażu permanentnego:

Usta – kontur z wypełnieniem1200 zł
Brwi1000 zł
Kreski dolne400 zł
Kreski górne cienkie500 zł
Kreski górne pogrubione700 zł

*Korekta w cenie zabiegu
*Odświeżenie makijażu po 1 roku -20%

Zespół który wykonuje zabieg:

  Partnerzy

  Dane kontaktowe

  Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
  ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
  Godziny otwarcia
  Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
  Kontakt:
  +48 792 552 777
  centrum@medicor.krakow.pl

  Przejdź do formularza kontaktowego