facebook

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Skin Ceuticals

Zabieg korygujący przeciw starzeniu

Maska ujędrniająca bogata w witaminę C sprawi, że skóra będzie dotleniona oraz rozjaśniona, a zmarszczki ulegną wygładzeniu.

Salon kosmetyczny Medicor proponuje dodatkowo masaż (uszczypnięcia Jacquet), który zwiększy mikrocyrkulację oraz ożywi głębokie warstwy skóry. W trakcie zabiegu stosowany jest CE Ferulic, Phyto+ oraz Retinol 3.0.

Jest to zabieg korygujący, który umożliwia również pielęgnację dłoni. W salonie kosmetycznym Medicor wykonujemy także masaż z użyciem serum  Phyto+, które działa przeciw starzeniu się skóry oraz likwiduje przebarwienia.

Cena zabiegu – 290 zł

 

Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej

Podczas tego zabiegu wykorzystywana jest taka technika masażu, która ułatwia wchłanianie substancji odżywczych i nawilżających. Maska stworzona na bazie kwasu hialuronowego oraz serum Hydrating B5 odpowiednio nawilżą skórę, odżywią ją oraz wspomogą jej regenerację. Po zabiegu skóra będzie nawodniona, elastyczna, wygładzona i odświeżona.

Cena zabiegu – 240 zł

Przywracający blask zabieg ujednolicający nieregularny koloryt

Masaż ugniatający poprawia mikrokrążenie skóry, a wykorzystane produkty CE Ferulic oraz maska z witaminą C i serum Phyto+ sprawią, że skóra stanie się nawilżona, a przebarwienia i koloryt wyrównany.

Cena zabiegu – 220 zł

Kojący zabieg dla skóry wrażliwej

Dla skóry wrażliwej salon kosmetyczny Medicor z Krakowa oferuje specjalny masaż Shiatsu, który koi skórę, łagodzi uczucie napięcia i zmniejsza wrażliwość.

Specjalnie wyselekcjonowane produkty o idealnej koncentracji składników aktywnych działają łagodząco i wzmacniają masaż. Zabieg ten nie wymaga już wykonania peelingu.

Cena zabiegu – 220 zł

MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy