facebook
Medicor - Gabinet Kosmetyczny Kraków

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Skin Ceuticals w salonie kosmetycznym Medicor

Zabieg Skin Ceuticals ma za zadanie wspomóc zdrowy wygląd skóry oraz walczyć z głównymi przyczynami jej starzenia się. Produkty z linii Skin Ceuticals zostały stworzone w oparciu o naukę, dlatego są tylko wysokiej jakości.

Skin Ceuticals to szeroki wachlarz usług oraz profesjonalnych zabiegów działających przeciw starzeniu się skóry. Nasze specjalne formuły oraz techniki pozwalają uzyskać widoczne efekty i rozwiązać problemy ze skórą.

 

Zabieg oczyszczający dla skóry z problemami

Masaż drenujący w połączeniu z użyciem Serum 10, PhytoCorrective, Retinol 0.3, DailyMoisture  wyeliminują z organizmu toksyny i sprawią, że skóra będzie oczyszczona, a mikrokrążenie pobudzone.

Cena zabiegu – 220 zł

 

SKINCEUTICALS Pigment Balancing Masque

Pigment Balancing Mask to dostosowany do potrzeb pacjenta peeling chemiczny, zalecany szczególnie na przebarwienia, by znacząco poprawić nierówny koloryt skóry uszkodzonej słońcem, przebarwienia posłoneczne. Został stworzony w oparciu o kwasy AHA (40 % kwas glikolowy i 10% kwas cytrynowy) plus 27% Witaminę C , w celu redukcji hiperpigmentacji i przyśpieszenia wymiany komórkowej. Procedura kliniczna peelingu łączy w sobie składniki o działaniu rozjaśniającym oraz przeciwzapalnym a także o silnym działaniu złuszczającym, pozostawiając skórę gładszą i jaśniejszą.

Najlepsze efekty uzyskamy w serii 4-6 zabiegów.

 

Micropeel 30 lub 20 Solution

Micropeel 30 lub 20 to 3-etapowy zabieg składający się z złuszczania mechanicznego, złuszczania chemicznego z użyciem 30% lub 20% kwasu glikolowego i terapii łagodzącej. Zabieg ma na celu zredukowanie zmarszczek, drobnych linii, przebarwień, niedoskonałości, poprawę elastyczności i kolorytu. Przeznaczony do kuracji z oznakami starzenia, jak również dla skóry suchej, mieszanej i wrażliwej.

SkinCeuticals Micropeel umożliwia dopasowanie etapów zabiegu do potrzeb skóry pacjenta.

Najlepsze efekty uzyskamy w serii 4-6 zabiegów.

 

Gel Peel GL -Micropeel dla skóry wrażliwej

Gel Peel GL to 3-etapowy zabieg składający się z złuszczania mechanicznego, złuszczania chemicznego z użyciem 20% kwasu glikolowego i 10% kwasu mlekowego a także terapii łagodzącej. Zabieg ma na celu złuszczenie i zwężenie porów , a także nawilżenie skóry. Zalecany dla skóry starzejącej się, suchej i wrażliwej.

Mieszanina hydroksykwasów pozwala na kurację różnych problemów skórnych w sposób skuteczny i bezpieczny.

Seria zabiegowa obejmuje 4-6 zabiegów.

 

Aby wzmocnić efekty i je przedłużyć, zaleca się stosowanie w domu kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Produkty SkinCeuticlas dostępne są w sprzedaży detalicznej w salonie kosmetycznym Medicor  w Krakowie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Przy zabiegach firmy SkinCeuticlas  salon oferuje 10% rabatu na zakup kosmetyków z tej linii.

 

Promocje

promocje medycyna estetyczna

GENEO NEOBRIGHT

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

MISJA PŁASKI BRZUCH / SMUKŁA TALIA

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy