facebook

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Infuzja tlenowa w Krakowie

Infuzja tlenowa (potocznie zwana zabiegiem bankietowym) jest to opatentowana i metoda odmładzania i nawilżania skóry na poziomie komórkowym, redukcji zmarszczek, a także poprawy konturów twarzy. Infuzja tlenowa to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Zabieg infuzji tlenowej jest bezinwazyjną alternatywą dla BOTOXU.

Do zabiegu wykorzystuje się takie substancje aktywne jak: kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (tzw. pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg. Rodzaj substancji, którą należy wtłoczyć w skórę jest uzależniony od indywidualnych potrzeb skóry, które są oceniane podczas konsultacji. Na wybór substancji aktywnej wpływa kondycja skóry, poziom jej nawilżenia oraz oczekiwany efekt.

Na czym polega zabieg

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Infuzja tlenowa, przeprowadzana w naszej klinice w Krakowie, jest metodą intensywnie nawilżającą skórę na poziomie komórkowym, dzięki czemu po zabiegu skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Oprócz tego dochodzi do spłycenia drobnych zmarszczek, wygładzenia okolic oczu oraz wypełnienia ust. Poprawia się struktura, napięcie i elastyczność skóry, a tym samym podnosi się owal twarzy. Skóra po tlenowym zabiegu jest wyraźnie rozjaśniona i nabiera zdrowego blasku.

Dla kogo przeznaczona jest bioinfuzja tlenowa?

Zabieg przeznaczony jest dla osób zmagających się z różnorodnymi problemami natury estetycznej. Dzięki swojemu natychmiastowemu działaniu metoda ta przez media została okrzyknięta “zabiegiem bankietowym”.

Zabiegiem powinny zainteresować się osoby, które mają skórę szarą i niedotlenioną. Infuzja tlenowa poprawi koloryt oraz odżywi komórki skóry, dzięki czemu cera nabierze młodzieńczego piękna.

Infuzja polecana jest również osobom dojrzałym, u których pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Skóra zwiotczała, pozbawiona sprężystości odzyska swoją dawną elastyczność, co dodatkowo przełoży się na poprawę samopoczucia pacjentki.

Zastosowanie odpowiednio dobranych składników aktywnych pozwala również zredukować niektóre niedoskonałości skóry, takie jak trądzik, przebarwienia czy plamy pigmentacyjne.
infuzja tlenowa

Czas trwania zabiegu

Zabieg trwa od 1 do 1,5 godziny. Efekty działania zabiegu pojawiają się natychmiast po zabiegu i utrzymują przez ok 10 dni. Chcący uzyskać trwały efekt, należy poddać się serii 6 zabiegów, które należy wykonywać co 7 dni. Zalecamy, by taka kuracja była powtarzana dwukrotnie w ciągu roku.

Infuzja Tlenowa – Cena

Za zabieg infuzji tlenowej na twarz w naszej Klinice zapłacą Państwo jedynie 300 złotych. Rozszerzenie zabiegu na szyję i okolicę dekoltu do dodatkowy koszt 50 zł za każdą z tych części ciała.

Przeciwwskazania do zabiegu

Infuzja tlenowa jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Zabiegowi poddać się można o każdej porze roku. Jest to jeden z nielicznych zabiegów, które można wykonywać w ciąży i podczas karmienia piersią.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Kliniki Medicor z Krakowa!

MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy