facebook
Medicor - Gabinet Kosmetyczny Kraków

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Kosmetologia i kosmetyka

Zabiegi kosmetyczne odpowiednio dobrane do rodzaju skóry pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i skoncentrowanym preparatom skóra odzyskuje promienny wygląd, zmarszczki są wygładzone, a koloryt ujednolicony. Zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem kwasów, peelingów stanowią doskonałe przygotowanie skóry na przyjęcie kosmetyków i przeprowadzenie dalszych zabiegów. Stosujemy również mało inwazyjne zabiegi jak np. mikrodermabrazja korundowa przy użyciu nowa­torskiego urządze­nia Acce­la­Fuz. Po zabiegu mikro­der­mabrazji, w zależności od indy­wid­u­al­nych wskazań możliwe jest wykonanie mezoter­apii bezigłowej przy pomocy tego samego urządzenia.

Masz problem z wrastającymi paznokciami, bliznami lub tłuszczakami? Dermochirurgia jest odpowiedzią na twoje zmartwienia. Sprawdź ofertę już dziś!

Zabiegi kosmetyczne wpływają między innymi na:

  • poprawę elastyczności skóry,
  • redukcję rozszerzonych porów,
  • redukcję przebarwień posłonecznych,
  • redukcję zmarszczek.

 

Kosmetyki pielęgnacyjne

Nie należy zapominać, iż podstawą zdrowej i pięknej skóry, oprócz odpowiednich zabiegów w gabinecie kosmetycznym, jest właściwa pielęgnacja. Dlatego też jako dopełnienie naszej oferty związanej z zabiegami kosmetycznymi przygotowującymi skórą na przyjęcie odpowiednich substancji, są zabiegi pielęgnujące i kondycjonujące.

Promocje

promocje medycyna estetyczna

GENEO NEOBRIGHT

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

MISJA PŁASKI BRZUCH / SMUKŁA TALIA

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy