fbpx

Kosmetologia HI-TECH

Obecna kosmetyka i kosmetologia nierozerwalnie związana jest z wieloma dziedzinami medycyny. Czerpanie z fachowej wiedzy oraz osiągnięć medycznych pozwala na nieustanne doskonalenie i wprowadzanie na rynek nowych zabiegów kosmetycznych dających satysfakcjonujące efekty.

Należy podkreślić, iż pod pojęciem kosmetologii HI-TECH kryją się najnowocześniejsze zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i odpowiednich preparatów, bogatych w substancje odżywcze.

Fale radiowe RF

Wykorzystanie fal radiowych pozwala na lifting skóry twarzy, szyi czy dekoltu bez konieczności chirurgicznej interwencji. Fale radiowe powodują ogrzanie komórek skóry dzięki czemu rozszerzają się naczynia krwionośne i do komórek dociera większa ilość tlenu.

Lepsze dotlenienie sprzyja zwiększonej produkcji kolagenu, co prowadzi do uelastycznienia się skóry.

Szybki efekt działania fal radiowych

Korzystając z oferty zabiegu z wykorzystaniem fal radiowych w naszej Klinice Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR już po pierwszym pojedynczym zabiegu można osiągnąć zdumiewające efekty. Skóra staje się jędrniejsza, wygładzają się zmarszczki, znikają worki pod oczami. Wszystkie te zmiany powodują, że twarz wygląda młodziej i atrakcyjniej.

Fale radiowe – przeciwwskazania

Należy mieć pełną świadomość, że nie każda osoba jest w stanie poddać się zabiegowi z udziałem fal radiowych RF. Osoby posiadające aparaty słuchowe, stymulatory serca, implanty czy wkładki wewnątrzmaciczne nie powinny poddawać się zabiegowi. Kobiety w ciąży, które planują zabieg, muszą poczekać do rozwiązania.

Ponadto, jeżeli cierpisz na na zapalenie skóry, masz widoczne żylaki, problemy z krążeniem, nadciśnienie lub zmagasz się z chorobą nowotworową zabieg ten nie jest dla ciebie.

Jeżeli nie jesteś pewna czy możesz poddać się terapii falami radiowymi, skonsultuj się z lekarzem.

Oferta na zabiegi HI-TECH

Wykorzystanie zaawansowanych urządzeń pozwala na przeprowadzanie bezinwazyjnych lub mało inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, dających spektakularne efekty. Zabiegi HI-TECH cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród osób ceniących sobie nieskazitelny wygląd, promienną i zdrową cerę oraz pragnących zachować dobrą kondycję skóry na długi czas. Dzięki nowoczesnym technologiom tj. lasery, fale radiowe, mezoterapia mikroigłowa RF oraz wielu innym proponowanym w naszej ofercie, możliwe jest usuwanie zmarszczek, leczenie trądziku i przebarwień posłonecznych i hormonalnych, blizn oraz innych defektów niedoskonałości urody.

Z zabiegów kosmetycznych mogą korzystać osoby w każdym w wieku. Rozbudowana oferta pozwala dobrać optymalne zabiegi uwzględniając rodzaje skóry i problemy, a także oczekiwania względem efektów końcowych.

Czytaj na naszym blogu:

Zabiegi Bankietowe – czym są i na czym polegają?

Kosmetologia HI-TECH – Cennik

Sprawdź nasz ofertę na zabiegi:

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego