Kosmetologia HI-TECH

Obecna kosmetyka i kosmetologia nierozerwalnie związana jest z wieloma dziedzinami medycyny. Czerpanie z fachowej wiedzy oraz osiągnięć medycznych pozwala na nieustanne doskonalenie i wprowadzanie na rynek nowych zabiegów kosmetycznych dających satysfakcjonujące efekty.

Należy podkreślić, iż pod pojęciem kosmetologii HI-TECH kryją się najnowocześniejsze zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i odpowiednich preparatów, bogatych w substancje odżywcze.

Fale radiowe RF W Krakowie

Wykorzystanie fal radiowych pozwala na lifting skóry twarzy, szyi czy dekoltu bez konieczności chirurgicznej interwencji. Fale radiowe powodują ogrzanie komórek skóry dzięki czemu rozszerzają się naczynia krwionośne i do komórek dociera większa ilość tlenu.

Lepsze dotlenienie sprzyja zwiększonej produkcji kolagenu, co prowadzi do uelastycznienia się skóry.

Szybki efekt działania fal radiowych

Korzystając z oferty zabiegu z wykorzystaniem fal radiowych w naszym salonie kosmetycznym w Krakowie już po pierwszym pojedynczym zabiegu można osiągnąć zdumiewające efekty. Skóra staje się jędrniejsza, wygładzają się zmarszczki, znikają worki pod oczami. Wszystkie te zmiany powodują, że twarz wygląda młodziej i atrakcyjniej.

Fale radiowe – przeciwwskazania

Należy mieć pełną świadomość, że nie każda osoba jest w stanie poddać się zabiegowi z udziałem fal radiowych RF. Osoby posiadające aparaty słuchowe, stymulatory serca, implanty czy wkładki wewnątrzmaciczne nie powinny poddawać się zabiegowi. Kobiety w ciąży, które planują zabieg, muszą poczekać do rozwiązania.

Ponadto, jeżeli cierpisz na na zapalenie skóry, masz widoczne żylaki, problemy z krążeniem, nadciśnienie lub zmagasz się z chorobą nowotworową zabieg ten nie jest dla ciebie.

Jeżeli nie jesteś pewna czy możesz poddać się terapii falami radiowymi, skonsultuj się z lekarzem.

Oferta na zabiegi HI-TECH w Krakowie

Wykorzystanie zaawansowanych urządzeń pozwala na przeprowadzanie bezinwazyjnych lub mało inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, dających spektakularne efekty. Zabiegi HI-TECH cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród osób ceniących sobie nieskazitelny wygląd, promienną i zdrową cerę oraz pragnących zachować dobrą kondycję skóry na długi czas. Dzięki nowoczesnym technologiom t.j. lasery, fale radiowe, mezoterapia mikroigłowa RF oraz wielu innym proponowanym w naszej ofercie, możliwe jest usuwanie zmarszczek, leczenie trądziku i przebarwień posłonecznych i hormonalnych, blizn oraz innych defektów niedoskonałości urody.

Z zabiegów kosmetycznych mogą korzystać osoby w każdym w wieku. Rozbudowana oferta pozwala dobrać optymalne zabiegi uwzględniając rodzaje skóry i problemy, a także oczekiwania względem efektów końcowych.

Czytaj na naszym blogu:

Zabiegi Bankietowe – czym są i na czym polegają?

Kosmetologia HI-TECH – Cennik

Sprawdź nasz ofertę na zabiegi:

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego