Masaż z peelingiem

Masaż z użyciem peelingu jest ofertą przeznaczoną dla osób, które chcą zadbać o dobry stan i odżywienie swojej skóry. W zależności od typu peelingu użytego do masażu, z zabiegu mogą skorzystać osoby ze skóra normalna, suchą, tłusta czy mieszaną. Zabieg powoduje usunięcie martwego naskórka z masowanej partii ciała. Poprawia to wygląd skóry, jej ukrwienie, a także doprowadza do niej dodatkowe środki odżywcze. Dzięki temu zabiegowi możesz pozbyć się przebarwień na skórze spowodowanych czy to przez nadmierne nasłonecznienie, czy też w związku z zanieczyszczeniem powietrza, na które narażona jest codziennie nasz skóra.

Masaż przedtreningowy i powysiłkowy

Długość masażu, jego intensywność, jak również częstotliwość zależna jest od tego, czy jest to masaż przed wysiłkiem, czy tuż po treningu. Masaż wykorzystywany jest jako uzupełnienie rozgrzewki, to dzięki niemu mięśnie przygotowane są do większego wysiłku. W zależności od cyklu ćwiczeń, jak również typu masażu może być on wykorzystywany jako uzupełnienie przygotowania. Zarówno poprzedzające trening, jak i wykonywane po nim, doskonale wpłyną na krążenie chłonki i krwi w organizmie.

Masaż twarzy

Masaż z peelingiem, jest popularnym zabiegiem wykorzystywanym na skórę twarzy. To dzięki niemu, masz możliwość pozbycia się martwego naskórka i odblokowania porów. Masaż ten wpływa na większą ilość substancji odżywczych, jak i zwiększenie krążenia, przez co skóra nabiera naturalnych kolorytów. Wpływa to również na zwiększenie napięcia skóry, staje się ona bardziej elastyczna.

Masaż całego ciała

Masaż z użyciem peelingu, może wykonany zostać niemal na całej powierzchni ciała. Dużą popularnością cieszą się, masaże stóp z użyciem peelingu, to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na pozbycie się zbędnego naskórka, a także wpłynięcie na krążenie. Poprawa krążenia krwi i limfy to dodatkowe argumenty przemawiające za skorzystaniem z zabiegu. Widoczne efekty, zauważalne są już przy po pierwszym masażu.

Oceń ten post

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego