Masaż Jędrne Pośladki

Istnieje kilka sposobów na to, aby wymodelować właśnie tę część ciała. Może to być intensywna praca fizyczna w sali gimnastycznej, operacja plastyczna lub korekta w salonie kosmetycznym, gdzie podstawową metodą jest masaż ręczny. Ten ostatni sposób jest zdecydowanie najprzyjemniejszy. Nie zastąpi on co prawda ćwiczeń fizycznych, jednak pozwala w maksymalny sposób ukształtować najgłębsze warstwy mięśni w strefie pośladków. Masaż jest dwufazowy. W pierwszej fazie ruchy wykonywane są na poziomie skóry i podskórnej tkanki łącznej, pomaga to wyrównać strukturę skóry, uelastycznić ją, przywrócić jej jędrność.

Druga faza polega na głębokim ugniataniu tej części ciała i stopniowym przywracaniu naprężenia i wzmacniania mięśni strefy pośladków. Masaż “Jędrne pośladki” pomaga przywrócić naturalny zewnętrzny kształt pośladków oraz poprawić jakość całej tkanki miękkiej: jej siłę, jędrność, elastyczność i gładkość.

Masaż pośladków jako uzupełnienie

Masaż pośladków można połączyć z innymi metodami kosmetycznymi, jest także idealnym uzupełnieniem ogólnego modelującego masażu ciała. Efektem masażu jest uczucie odpowiedniego naprężenia w obszarze pośladków. Dodatkowo w trakcie masażu, można zadbać o mięśnie ud. Indywidualne dobrany masaż podkreśli twoje kobiece kształty.

Oceń ten post

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego