Masaż Antycellulitowy

Masaż przez specjalistów, uważany jest za najbardziej skuteczną metodę w walce z cellulitem. Jego stosowanie pozwala na zmniejszenie się pomarańczowej skórki oraz zapobieganiu jej pojawiania się w miejscach na to najbardziej narażonym. Wybierając specjalnie dopasowaną technikę, wymodelujesz ciało a w szczególności talie, brzuch, uda czy pośladki. Dzięki masażowi pobudzany jest również proces przemiany materii, czego skutkiem jest utrata zbędnych kilogramów. Systematyczne korzystanie z masażu, sprawi, że twoja skóra nabierze nowego, wyjątkowego wyglądu.

Istnieje wiele technik walki z tą zmianą chorobową skóry, część z nich przynosi szybsze efekty niż reszta. Jedną z nich jest coraz bardziej popularna w Polsce metoda masażu bańką chińską. Która już po kilku pierwszych masażach, przynosi pierwsze oczekiwane rezultaty.

Działanie masażu antycellulitowego

Masaż antycellulitowy skierowany jest w głównej mierze dla Pań, które chcą uzupełnić dietę i ćwiczenia dodatkowym, szybko przynoszącą efekty działaniem. Podczas tego typu masażu, poza niepodważalnym wpływem na skórę, pacjenci mogą się dodatkowo zrelaksować. Rozluźnienie odczuwane podczas masażu, doskonale sprawdzi się po intensywnym dniu w pracy, czy dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

Oceń ten post

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego