fbpx

Fizjoterapia i masaż

W Klinice Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty masaży i zabiegów, które w doskonały sposób wpłyną nie tylko na ciało, ale również ducha.
Wśród zabiegów poza klasycznym masażem, wykorzystywane są również inne sprawdzone techniki wykorzystywane przy zabiegach wyszczuplających, ujędrniających, modelujących czy podczas zwalczania cellulitu.

W trakcie zabiegów nasi masażyści wykorzystują preparaty znanych i cenionych marek. To dzięki połączeniu ich z odpowiednią techniką każdy pacjent może liczyć nie tylko na poprawę jędrności ciała, ale także na rozluźnienie mięśni, wpłynięcie na szybszą przemianę materii czy wymodelowanie odpowiednich partii.

Bogaty wybór masaży

Dzięki rozbudowanej ofercie Kliniki Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR, każdy pacjent znajdzie dopasowany do swoich indywidualnych wymagań typ masażu. Niezależnie czy potrzebujesz pomocy w trakcie rehabilitacji, chcesz zadbać o wygląd i stan swojego ciała czy po prostu się zrelaksować, to w naszej klinice znajdziesz coś dla siebie.

Medicor w ofercie posiada między innymi:

Czytaj na naszym blogu:

Zabiegi Bankietowe – czym są i na czym polegają?

 

Fizjoterapia i masaż – Cennik

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego