fbpx

Dermatolog Kraków – profesjonalna dermatologia w Krakowie

Nasza klinika dermatologiczna Medicor to miejsce, w którym pracują wyspecjalizowani lekarze dermatolodzy: dr n. med. Justyna Kostyra oraz dr Karolina Kozicka Udzielają oni porad z zakresu medycyny estetycznej, profesjonalnej kosmetyki oraz dermatologii. Doskonale znają się na chorobach skóry, reakcjach alergicznych organizmu, w leczeniu nadpotliwości, łysienia, trądziku, znamion skórnych. Przeprowadzają zabiegi usuwania zmian naczyniowych, a także usuwania nadmiernego owłosienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobry dermatolog w Krakowie to osoba, która dba przede wszystkim o dobro pacjenta i jest ukierunkowana na wspólne rozwiązanie problemu. Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, jaki dermatolog w Krakowie sprawdzi się najlepiej, zapraszamy do naszej kliniki Medicor!

Skuteczny dermatolog Kraków – zakres usług

Umów się na wizytę do wybranego lekarza dermatologii i skorzystaj z naszych specjalistycznych usług. Wśród nich znajdują się:

 • specjalistyczna porada z zakresu dermatologii,
 • wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej,
 • diagnoza i leczenie chorób skóry,
 • przeprowadzanie oceny znamion w badaniach dermatoskopowych,
 • zabiegi laserowe.

Jak wybrać dobrego dermatologa w Krakowie?

Niestety, często choroby i dolegliwości dermatologiczne są obecnie marginalizowane. Osoby, które mają problem ze skórą bądź cerą, zwlekają z wizytą u specjalisty, czyli dermatologa, a sam problem się pogłębia. Mimo wszystko skuteczny dermatolog ma zawsze mnóstwo pracy. Ważne jest jednak to, aby dowiedzieć się, jak trafić do specjalisty, który będzie nam umiał dobrze doradzić i nie zbagatelizuje problemu. Czy istnieją jakieś czynniki, dzięki którym rozpoznamy, że jesteśmy u dobrego dermatologa? Oczywiście, że tak! Przede wszystkim musimy się udać do renomowanej kliniki, gdzie pracują dermatolodzy z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

Lekarz początkowo powinien dokonać rozpoznania naszego problemu. Dobry specjalista potrafi słuchać, dlatego udając się do dermatologa, opowiedzmy o wszystkich niepokojących nas objawach i dolegliwościach. Skuteczny dermatolog w Krakowie powinien zadać dodatkowe pytania, aby wyciągnąć jak najwięcej informacji przed badaniem, które pozwoli na postawienie diagnozy. Następnie przedstawi zalecenia odnośnie do wstępnego oraz dalszego leczenia. Dermatologia w Krakowie to szeroka dziedzina, dlatego specjalista musi bardzo dokładnie nas wysłuchać i przebadać, aby mieć pewność co do dolegliwości.

Dermatologia Kraków – leczenie chorób skóry

Pierwszym krokiem, jeśli decydujemy się na wizytę u dermatologa, jest specjalistyczna porada z zakresu dermatologii. Opowiadamy wtedy o naszych obawach, o dolegliwościach – nawet tych kłopotliwych – aby lekarz mógł postawić wstępną diagnozę. Niekiedy kończy się wyłącznie na poradzie dermatologicznej, otrzymujemy zalecenia, które prowadzą do rozwiązania skórnego problemu. Innym razem konieczne może być wykonanie zabiegu medycyny estetycznej, który rozprawi się z dolegliwościami. W klinice dermatologicznej stawia się również diagnozy i leczy choroby skóry.

Nasi dermatolodzy przeprowadzają oceny znamion w badaniach dermatoskopowych oraz wykonują zabiegi laserowe, które pozwalają na poprawę samopoczucia i pozbycie się kompleksów. Choroby skóry są dość częstym problemem, jednak szybka reakcja i natychmiastowe podjęcie leczenia w odpowiedniej klinice, sprawią, że nie musimy się niczego obawiać, wiedząc, że jesteśmy w dobrych rękach.

Sprawdzony dermatolog Kraków – jak wybrać?

Choroby skóry są bardzo zróżnicowane i mogą odnosić się zarówno do naskórka, jak i głębszych warstw skóry. To dlatego do dolegliwości w tej grupie zalicza się zarówno trądzik, pokrzywki, jak i czerniaka czy oparzenia. Jak widać, profesjonalny dermatolog w Krakowie powinien mieć naprawdę szeroką wiedzę, aby pomóc nam w rozwiązaniu naszego problemu. Badania epidemiologiczne ukazują, że do najczęstszych form chorób skóry należą wypryski, zapalenia i trądzik. Później pojawiają się grzybice oraz łuszczyca. Jak widać, choroby skórne są problemem, który nie tylko wpływa na nasze zdrowie, ale także i samopoczucie. Trądzik, łuszczyca oraz inne dolegliwości obniżają naszą pewność siebie. Nie powinniśmy czekać, aż problem sam się rozwiąże. Jak najszybciej trzeba udać się do dermatologa, który postawi diagnozę i rozpocznie leczenie.

Choroby skóry mogą objawiać się na wiele sposobów. Przeważnie są to plamy o ciemniejszym bądź jaśniejszym zabarwieniu. Mogą pojawić się również grudki, krosty, a nawet guzki. Zaostrzone stany zapalne często objawiają się wrzodami, pęcherzami. W takich przypadkach najważniejsza jest szybka reakcja! Korzystając z wiedzy naszych dermatologów, można mieć pewność, że zostanie dopasowane odpowiednie leczenie.

Klinika dermatologiczna w Krakowie

Siedzibą naszej kliniki specjalistycznej jest Kraków. To właśnie tutaj proponujemy różnorodne  zabiegi dermatologiczne, które są ukierunkowane na rozwiązanie problemu pacjenta. Wśród nich znajdują się m.in. COSMELAN, czyli terapia usuwająca przebarwienia i stymulująca odnowę kolagenu. Konsultacja dermatologiczna jest przeprowadzona przez lekarzy dermatologów z odpowiednim doświadczeniem, wiedzą teoretyczną i praktyczną. Koszt konsultacji dermatologicznej wynosi 160 złotych. Zdrowie i dobro pacjenta są dla nas najważniejsze, dlatego z pewnością w naszej klinice nikt nie zostanie ze swoim problemem sam. Po wstępnym rozpoznaniu, opracowany zostaje plan leczenia w zależności od dolegliwości skórnych.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z konsultacji! Można również osobiście odwiedzić naszą klinikę w Krakowie, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat oferowanych zabiegów z zakresu dermatologii. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące specjalistycznych konsultacji dermatologicznych w naszej placówce!

Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne w Krakowie.

Opinie o naszych dermatologach

 • Grzegorz

  Polecam wszystkim, p. Ana odpowiednio nakierowała mnie w leczeniu. Wszystkie ogniska łuszczycy zniknęły. Polecam!

 • Katarzyna Sołejczyk

  Profesjonalne podejście do pacjenta, miła konsultacja. Bardzo rzeczowo i konkretnie a zarazem z pełnym zrozumieniem. Polecam!

Opinie o nas! ⭐⭐⭐⭐

Lekarze dermatolodzy w Medicor:

 • h

  dr Justyna Kostyra-Grabowska – dermatolog

  W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta.

  Zobacz więcej

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego