fbpx

Zabiegi

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kliniki Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR. Proponujemy Państwu szeroki zakres usług, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasza bogata oferta to luksus i wygoda, które wynikają z możliwości poddania się kilku zabiegom w jednym miejscu. Atmosfera panująca w naszej klinice pozwoli się Państwu odprężyć i zadbać o swoje naturalne piękno.

Na stronie prezentujemy Państwu szczegółową listę naszych propozycji z zakresu dermatologii, kosmetyki i medycyny estetycznej. Zapraszamy do naszej kliniki w samym centrum Krakowa!

Oferujemy także możliwość skorzystania z konsultacji lekarskich.

Zabiegi kosmetyczne dla każdego

W naszej ofercie dostępne są profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. Wykonujemy między innymi zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe. Zajmujemy się powiększaniem i modelowaniem ust, ujędrnianiem biustu, usuwaniem zmian skórnych, leczeniem nadpotliwości. Wykonujemy masaże poszczególnych partii ciała. Oferta skierowana jest zarówno do Pań, jak i Panów.

Dzięki tak rozbudowanej ofercie każdy może wybrać coś dla siebie. Nasi pracownicy służą również profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru odpowiednich zabiegów względem Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną.

Zobacz naszą ofertę

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego