Zabiegi

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Kosmetyki i Medycyny estetycznej Medicor. Proponujemy Państwu szeroki zakres usług, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasza bogata oferta to luksus i wygoda, które wynikają z możliwości poddania się kilku zabiegom w jednym miejscu. Atmosfera panująca w naszych gabinetach kosmetycznych pozwoli się Państwu odprężyć i zadbać o swoje naturalne piękno.

Na stronie prezentujemy Państwu szczegółową listę naszych propozycji z zakresu dermatologii, kosmetyki i medycyny estetycznej. Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w samym centrum Krakowa!

Oferujemy także możliwość skorzystania z konsultacji lekarskich.

Zabiegi kosmetyczne dla każdego

W naszej ofercie dostępne są profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. Wykonujemy między innymi zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe. Zajmujemy się powiększaniem i modelowaniem ust, ujędrnianiem biustu, usuwaniem zmian skórnych, leczeniem nadpotliwości. Wykonujemy masaże poszczególnych partii ciała. Oferta skierowana jest zarówno do Pań, jak też Panów.

Dzięki tak rozbudowanej ofercie każdy może wybrać coś dla siebie. Nasi pracownicy służą również profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru odpowiednich zabiegów względem Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą promocyjną na poszczególne zabiegi w naszych gabinetach kosmetycznych.

Zobacz naszą ofertę

Partnerzy