fbpx

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Zabiegi, które przygotują Twoją skórę na lato!

Zabiegi, które przygotują Twoją skórę na lato!

Lato to czas, kiedy chcemy wyglądać naprawdę dobrze. Ciepłe miesiące to wakacyjne plany, a także spędzanie czasu w mieście w naprawdę gorące dni. Chcemy wtedy czuć się doskonale z samym sobą, a jest to ważne szczególnie dla kobiet. Z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju zabiegi, które pomagają zadbać o odpowiednią sylwetkę, nieskazitelny wygląd skóry i promienną cerę. Letnie dni skłaniają nas do odkrywania ciała, więc to najlepszy moment na fantastyczne zabiegi, które ujędrnią i poprawią nasz wygląd w naturalny sposób.

Nawilżanie i ujędrnianie

Po chłodnych miesiąca skóra jest zwykle dość przesuszona, a gdy wystawimy ją na działanie promieni słonecznych, może to skończyć się podrażnieniami. Właśnie dlatego powinniśmy zdecydować się na peelingi, które pozwalają usunąć stary naskórek, dzięki czemu skóra staje się gładka. Aby dopełnić ten efekt, zaleca się zabiegi nawilżające, które zregenerują i jeszcze bardziej upiększą nasze ciało. Są to zabiegi mało inwazyjne, jednak warto je wcześniej zaplanować. Tak samo jak na gładkiej skórze zależy nam na tym, by była ona jędrna. Poprawa napięcia skóry, modelowanie sylwetki, czy zmniejszenie widoczności cellulitu to najbardziej oczekiwane efekty, które można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranych zabiegów. 

Jakie zabiegi wybrać?

Wiosną i latem należy stosować zabiegi zdecydowanie bardziej pielęgnacyjne, które nie są aż tak bardzo inwazyjne, za to mają doskonałą skuteczność. Dzięki temu nie będą one kolidować z wystawieniem skóry na działanie promieni słonecznych. Najbardziej popularnym zabiegami są te o działaniu nawilżającym, dotleniającym, wyszczuplającym oraz antycellulitowe. Zabiegi, które przygotują Twoją skórę na lato to na przykład Endermologia i Endermolift. Opierają się one na próżniowym masażu. Endermologia ciała  zwiększa krążenie w skórze i tkance podskórnej, a co za tym idzie pobudza proces lipolizy, zwiększa metabolizm komórkowy i gęstość skóry oraz eliminuje cellulit. Endermolift to masaż twarzy, który pozwala na poprawienie owalu twarzy, a także jej ujędrnienie oraz rozświetlenie. Do zabiegów liftingujących, poprawiających gęstość skóry oraz modelujących zalicza się także te z wykorzystaniem fal radiowych. Wśród nich znajdziecie Accent, Exilis oraz Vivace. Warty uwagi jest także zabieg Skinshooter, czyli mezoterapia bezigłowa. Polega ona na podaniu w głąb skóry substancji aktywnych za pomocą przepływu prądu. To bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, który indywidualnie można dopasować do potrzeb skóry. Dla osób, które chcą szczególnie zadbać o cerę i to w szybki sposób doskonały będzie zabieg Geneo. Zmniejsza on pory, poprawia gęstość skóry, dotlenia, redukuje zmarszczki, wyrównuje koloryt i sprawia, ze twarz staje się promienna. Efekty są widoczne od razu, a po zabiegu swobodnie można wrócić do codziennych zajęć. 

Zabiegi, które przygotują skórę na lato, naprawdę istnieją i potrafią zdziałać cuda w bardzo krótkim czasie i z natychmiastowymi efektami. Należy jednak pamiętać, by wybierać te, które są mało inwazyjne i głównej mierze pielęgnują skórę oraz pobudzają ją do odbudowy lub te modelujące sylwetkę. Przygotowanie skóry i ciała do lata jest więc proste. Zacznij już dziś, by cieszyć się w pełni ciepłymi dniami bez żadnych zmartwień. 

Autor wpisu

Partnerzy