Wyszczuplanie metodą ultradźwięków – co warto wiedzieć?

Gabinety medycyny estetycznej zachęcają do korzystania z różnego typu innowacyjnych zabiegów służących modelowaniu sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Ich przykładem są zabiegi wyszczuplające z zastosowaniem ultradźwięków lub terapie łączące ultradźwięki i radiofrekwencję.

Zabiegi te polegają na kontrolowanym nagrzewaniu wybranego obszaru ciała, dzięki czemu dochodzi do pobudzenia cząsteczek i rozbicia komórek tłuszczowych. Co ważne, zastosowanie ultradźwięków pozwala dotrzeć nawet do trudnodostępnych tkanek tłuszczowych. Podczas tego zabiegu wykorzystuje się nowoczesne urządzenie Exilis, które nagrzewa tkankę tłuszczową i jednocześnie chłodzi powierzchnię skóry, chroniąc ją przed poparzeniami.
Warto dodać, że terapia z zastosowaniem systemu Exilis przyczynia się również do odmłodzenia skóry twarzy, a to dzięki temu, że ultradźwięki wpływają na zwiększenie produkcji kolagenu.
Wyszczuplanie metodą ultradźwięków znajduje się coraz więcej zwolenników – zabiegi te pozwalają na efektywne modelowanie sylwetki, a przy tym są bezbolesne i nieinwazyjne.

Oceń ten post

Autor wpisu

Partnerzy