❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Voucher na Dzień Ojca? – Jakie zabiegi dla mężczyzn na lato?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca. Jest to dzień, w którym większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, jaką rolę w naszym życiu odegrali lub nadal odgrywają nasi ojcowie. Nauczyli nas wielu przydatnych rzeczy, pokazali, że świat pełen jest niesamowitych zjawisk. Jednocześnie dbali o nasze bezpieczeństwo i troszczyli się o zapewnienie spokojnego dzieciństwa.

Zbliżające się święto to doskonała okazja, by odwdzięczyć się naszym ojcom za ich trud i poświęcenie. Idealnym do tego sposobem jest wręczenie w prezencie Vouchera na zabieg kosmetyczny.

Mezoterapia igłowa – sposób na problem z wypadającymi włosami

Dla kogo przeznaczony jest zabieg

Zabieg polecany panom, którzy od dłuższego czasu borykają się z problemem wypadających włosów. Zalecany jest również w przypadku, gdy włosy stają się coraz słabsze i utraciły swoją dawną gęstość.

Co można zyskać

Efekty można zaobserwować już kilkanaście dni po rozpoczęciu cyklu zabiegów. Mezoterapia igłowa hamuje proces wypadania włosów i pobudza do wzrostu nowych.
Panowie dłużej nie będą musieli ukrywać swoich przerzedzonych fryzur, gdyż w stosunkowo krótkim okresie odzyskają utracone z różnych przyczyn włosy.

Jak to działa

Metoda polega na wstrzykiwaniu pod powierzchnię skóry substancji bogatych w peptydy biomimetyczne, których zadaniem jest pobudzenie wzrostu i zahamowanie wypadania włosów. Sam zabieg jest mało bolesny za to niezwykle skuteczny.

Jak często powtarzać zabieg

Zabieg należy powtarzać co 7 – 14 dni w serii 4 – 6 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza.

Jak długo trwa jeden zabieg

około 30 minut

Lipoliza iniekcyjna – modeluje ciało i usuwa niedoskonałości

Dla kogo przeznaczony jest zabieg

Panowie też zwracają uwagę na swoją sylwetkę. Po prostu czasem nie mają czasu lub sił na codzienne dbanie o siebie. Zapracowanym ojcom z pewnością przypadnie do gustu zabieg lipolizy iniekcyjnej, który pozwoli pozbyć się miejscowych złogów i niedoskonałości oraz wymodeluje sylwetkę.

Co można zyskać

Korzyści z zastosowania zabiegów jest wiele. Wśród programów zabiegowych znaleźć można takie, które:

  • wyszczuplą sylwetkę,
  • zredukują tkankę tłuszczową z miejsc, z których trudno się jej pozbyć w wyniku diety lub ćwiczeń fizycznych.

Jak to działa

Zabieg polega na miejscowym wstrzyknięciu substancji – roztwór fosfatydylocholiny – powodującej rozpad komórek tłuszczowych. Roztwór podaje się w serii zastrzyków bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Przed iniekcją skóra jest dezynfekowana i nanosi się na nią preparat znieczulający.
Rozpadające się komórki uwalniają do krwioobiegu tłuszcz, który transportowany jest do wątroby. Tam zostaje on rozłożony i wydalony z organizmu. Sam zabieg trwa do 30 minut, natomiast proces wydalania tłuszczu trwa do kilku tygodni.
Efekt? Pozbycie się uciążliwego i nieestetycznego podwójnego podbródka, czy usunięcie fałdek tłuszczu, z którymi nie radzi sobie żadna dieta ani ćwiczenia.

Jak często powtarzać zabieg

2 do 5 razy w odstępach nie mniejszych niż 6 – 8 tygodni

Jak długo trwa jeden zabieg

na zabieg trzeba poświęcić 30 minut

Masaż relaksacyjny – odprężenie po ciężkiej pracy

Dla kogo przeznaczony jest zabieg

Masaż relaksacyjny jest przeznaczony dla każdego. Z jego zbawiennego wpływu na ciało mogą korzystać panowie (i panie) cierpiący z powodu napiętych mięśni, stresu, poddenerwowania czy bezsenności. Wskazaniami do zabiegu są także bóle pleców, głowy, szyi oraz problemy z koncentracją.

Co można zyskać

Ojcowie docenią ten zabieg, ponieważ pozwoli on im się zrelaksować, odprężyć i pozbyć dokuczliwych bólów. Masaże wpływają także pozytywnie na stan psychofizyczny.

Jak to działa

Masaż relaksacyjny powoduje odprężenie mięśni, serce zaczyna bić w prawidłowym rytmie, a krew krążyć we właściwy sposób. Umysł się uspokaja, a ciało wycisza.

Jak często powtarzać zabieg

Wszystko zależy od predyspozycji, zaleceń lekarza oraz czasu pacjenta.

Jak długo trwa jeden zabieg

około 45 minut

Wyżej wymienione zabiegi to tylko propozycja. Z pewnością panowie obdarowani Voucherem z okazji Dnia Ojca znajdą idealny zabieg dla siebie.

 

Czytaj na naszym blogu:

Autor wpisu

Partnerzy