Płaski brzuch dzięki zabiegom kosmetycznym?

Wiele pań narzeka na nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Wyrzeźbienie tej części ciała nie jest łatwe. Wymaga przestrzegania zasad zdrowego odżywiania, a także regularnego wykonywania ćwiczeń fizycznych. Osiągniecie wymarzonych efektów może być łatwiejsze, jeśli wspomożemy się zabiegi wyszczuplającymi. Co w tym zakresie oferuje nasz gabinet kosmetyczny w Krakowie?

Ultradźwięki

Jedną z najskuteczniejszych terapii wspomagających odchudzanie jest zastosowanie fal ultradźwiękowych. Podczas zabiegu wytwarzane są drgania o wysokiej częstotliwości, które rozbijają komórki tłuszczowe, przyśpieszają krążenie krwi i limfy oraz poprawiają napięcie skóry.

Endermologia

Wsparciem w procesie odchudzania może być również masaż podciśnieniowy, czyli endermologia. W trakcie jego trwania skóra jest zasysana i mocno ugniatana, co poprawia krążenie krwi i uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej. Skutkiem zabiegu jest również oczyszczanie organizmu z toksyn.

Mezoterapia

Zabiegiem wspomagającym odchudzanie brzucha jest także mezoterapia. To najprostszy sposób, aby w głąb skóry dostarczyć cenne substancje wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej.

Zamrażanie tłuszczu

Kolejnym sposobem jest mrożenie komórek tłuszczowych, które to są bardzo wrażliwe na działanie zimna i ulegają zniszczeniu już w temperaturze 0°C. Zabieg ten nazywa się kriolipolizą, a jego największą zaletą jest to, że pierwsze efekty widoczne są bardzo szybko, już po 3?4 dniach od wykonania zabiegu.

Oceń ten post

Autor wpisu

Partnerzy