fbpx

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Fotona 7D – synergiczny lifting laserowy z osoczem bogatopłytkowym

Fotona 7D – synergiczny lifting laserowy z osoczem bogatopłytkowym 

Fotona 7D to autorski pakiet zabiegowy, jaki przygotowaliśmy w Medicorze z myślą o naszych pacjentkach 40+. Wykorzystanie lasera Fotona 7D wraz z osoczem bogatopłytkowym to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który przynosi długotrwałe efekty. To innowacyjne połączenie dwóch sekcji zabiegowych, które opracowali nasi specjaliści. Wieloetapowa terapia to przełom w medycynie estetycznej.

Na czym polega Fotona 7D?

Autorski pakiet Fotona 7D został przygotowany przez specjalistów w Medicorze. Jest on połączeniem wieloetapowego liftingu laserowego z osoczem bogatopłytkowym. Pierwszych część etapów zabiegu wykonywanych jest za pomocą laserów Fotona. Głowice laserowe tych urządzeń są połączone w systemy wielofunkcyjne, dzięki którym można wykonać pełne spektrum zabiegowe. Zabieg składa się z siedmiu etapów. 6 etapów to działanie laserowe, czyli endolifting, fotoodmładzanie, termolifting, lifting powiek SmoothEye, rewitalizacja ust LipLase i peeling laserowy. Ostatni siódmy krok to silna stymulacja skóry osoczem bogatopłytkowym. Cała terapia trwa około 120 minut i jest to tylko jedna wizyta w Klinice Medicor.

Dla kogo jest Fotona 7D?

Fotona 7D jest dedykowana pacjentom po 40 roku życia. Zabiegi odmładzające na twarz po 40 należy wykonywać, gdy pojawiają się oznaki starzenia, takie jak wiotkość skóry, utrata owalu twarzy, opadająca powieka, zmarszczki twarzy różnego typu, niedoskonałości w postaci przebarwień, czy rozszerzonych porów. Zabiegi medycyny estetycznej po 40 roku życia pozwalają pozbyć się oznak starzenia i cieszyć odmłodzoną skórą. 

Jakie są efekty?

Widoczne efekty Fotona 7D są zaskakujące także dla pacjentów. Idealnie działanie autorskiego pakietu pokazują zdjęcia przed i po Fotona 7D. Ostateczne rezultaty można zobaczyć po upływie nawet kilku miesięcy, dlatego warto być cierpliwym. Efekty to zmniejszona dolina łez, zmniejszona ilość zmarszczek widocznych w okolicach oka, likwidacja cieni pod oczami i efekt promiennego spojrzenia, jednorodny koloryt skóry i zmniejszona ilość przebarwień i zmian skórnych. Pierwsze zmiany w wyglądzie skóry można dostrzec już po 3 tygodniach.

Jaki jest koszt pakietu Fotona 7D?

Zastanawiasz się jaki zabieg na twarz po 40 wybrać i jaka jest jego cena? Najlepszym wyborem będzie Fotona 7D, której cena to 4500 zł. Licząc pojedynczo Fotona 4D to 3500 zł, LipLase 400 zł, SmoothEye 700 zł i osocze bogatopłytkowe 1000 zł widoczne jest więc, że cały pakiet jest bardzo korzystny cenowo, szczególnie jeśli zobaczymy, jakie daje efekty. 

Fotorelacja z zabiegu

Autor wpisu

Partnerzy