Endermo

Idzie wiosna a wraz z nią chwile kiedy zrzucamy ciepłe  kurtki i swetry odkrywając coraz więcej .

Grube ubrania zastępujemy lekkimi  i chętniej sięgamy po dopasowane  stroje aby  w końcu podkreślić tak długo skrywane pod  zimową odzieżą atuty naszej kobiecości.

To także czas kiedy uświadamiamy sobie, że tu i ówdzie nasze kształty się zmieniły i przydałoby się pomyśleć o wymodelowaniu miejsc o których przez zimę nieco zapomniałyśmy.

Często tak się zdarza, że zdrowa dieta  oraz  ćwiczenia choćby najbardziej regularne  nie  dają pełnej satysfakcji, zwłaszcza jeśli chcemy uzyskać rezultaty w krótszym czasie. Możemy wtedy pomyśleć o zabiegach, które w większym  stopniu  podkręcą metabolizm , wspomogą wygładzenie cellulitu  i ujędrnią skórę.

Jedną z takich metod jest Endermologia – w 100% naturalna metoda  wspomagająca  uwolnienie nawet opornego tłuszczyku. Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu, wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia to zabieg, który stymuluje do odnowy biologicznej skóry, dlatego jest polecany także osobom, które pragną poprawić kontury twarzy i poprawić elastyczność jej skóry.
Kosmetolog  wykonuje serię zabiegów  wyznaczając wcześniej  cel  do którego dążymy. Ustalany zostaje indywidualny  program zabiegów a sam zabieg wykonywany jest przez osobę która wcześniej przeszłą serię  specjalistycznych szkoleń.

Cele jakie możemy osiągnąć to: jędrne pośladki , kuszące plecy, wąska talia, płaski i jędrny brzuch ?a to tylko nieliczne z tych o których zapewnia nas producent .

 

 

 

 

 

Oceń ten post

Autor wpisu

Partnerzy