❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Z Accent Prime pokochasz swoje kształty!

Accent Prime – to doskonałe urządzenie przeznaczone do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz redukcji cellulitu, rozstępów i przebarwień. Efektem zabiegów z wykorzystaniem platformy jest również znaczna poprawa napięcia i kondycji skóry. Jesteśmy jedynym kliniką w Krakowie posiadającym to innowacyjne urządzenie!

Accent Prime to przełom w modelowaniu ciała z zastosowaniem najnowszych technologii.

Sekretem skuteczności urządzenie jest zastosowanie najwyższej dostępnej na rynku częstotliwości fali radiowej w technologii UniPolar oraz technologii ultradźwiękowej o działaniu poprzecznym.

Na czym polega skuteczność Accient Primer?

W trakcie zabiegu wibrujące zimne ultradźwięki niszczą membranę komórek tłuszczowych co powoduje ich stopniowy rozpad. Zniszczone komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu przez system limfatyczny. Urządzenie stosuje również ciepłe ultradźwięki, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą niszczenie depozytów tłuszczu temperaturą. Używając tej samej głowicy można pracować ciepłymi lub zimnymi ultradźwiękami. Możliwe jest też połączenie obu technologii dla uzyskania najlepszego efektu.

Zabieg zalecany jest do walki z:

  • nadmiarem nagromadzonej tkanki tłuszczowej,
  • cellulitem,
  • wiotką skórą ciała i twarzy,
  • naciągniętą skórą po utracie wagi, ciąży czy w wyniku starzenia się,
  • zmarszczkami i bruzdami,
  • przebarwieniami,
  • rozstępami.

Platforma wyposażona jest w kilka głowic, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie dotrzeć do każdej części ciała. Największa z głowic umożliwia wykonanie zabiegu na powierzchni 300 cm 2 w około 20 minut! Accent Primer emituje ultradźwięki, które rozgrzewając tkankę, równomiernie niszczą komórki tłuszczowe. Jego skuteczność jest potwierdzona badaniami histologicznymi. Nowe aplikatory to jeszcze większa skuteczność – urządzenie zasysa skórę i chłodzi ją co zwiększa komfort w trakcie zabiegu.

Zabiegi wykonywane przy użyciu Accient Prime są bezpieczne dla każdego typu skóry. Można wykonywać je na każdej partii ciała, na różnych głębokościach skóry, daje to większą kontrolę nad zabiegiem i jego większą skuteczność. Dzięki połączeniu różnych technologii efekty pojawiają się znacznie szybciej przy mniejszej ilości sesji zabiegowych. Co ważne, zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent zaraz po nim może wrócić do swoich codziennych zajęć.

Jedyny Accent Prime w Krakowie znajduje się właśnie u Nas!

Rezerwacja terminów:

tel. 792 552 777
mail:. centrum@medicor.krakow.pl

Autor wpisu

Partnerzy