facebook
Medicor - Gabinet Kosmetyczny Kraków

Wybierz język:

Laseroterapia

Wykorzystanie laserów medycznych w kosmetyce pozwala na osiąganie spektakularnych efektów. Dzięki tego rodzaju zabiegom możliwe jest zniwelowanie oznak starzenia, przywrócenie skórze promiennego wyglądu, pozbycie się defektów. Zabiegi z wykorzystaniem laserów są skuteczne i bezpieczne oraz cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród kobiet, ale również mężczyzn.

 

Zabiegi laserowe

W ramach laseroterapii wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem laserów medycznych. Dysponujemy najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najnowszymi urządzeniami do depilacji laserowej metodą LightSheer, liftingu skóry oraz do zamykania naczynek. Wykonujemy także zabiegi mające na celu redukcję rozszerzonych porów, rozstępów, blizn. Przy pomocy odpowiednich urządzeń możliwe jest również ujędrnienie biustu.

 

Depilacja laserowa

Usuwanie owłosienia za pomocą laserów jest jedyną metodą pozwalająca na uzyskanie trwałych efektów. Zabieg polega na uszkodzeniu cebulek poprzez światło lasera, które zostaje pochłonięte przez melaninę czyli barwnik znajdujący się we włosach. W efekcie włos wypada i nie ma możliwości odrastania. W celu uzyskania oczekiwanych rezultatów zabieg należy powtórzyć w określonych odstępach czasu.

 

Promocje

promocje medycyna estetyczna

GENEO NEOBRIGHT

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

MISJA PŁASKI BRZUCH / SMUKŁA TALIA

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy