facebook
Medicor - Gabinet Kosmetyczny Kraków

Wybierz język:

Dermatochirurgia

Dermatochirurgia jest stosunkowo młodym działem medycyny, zajmującym się usuwaniem zmian skórnych z wykorzystaniem laserów wysokoenergetycznych. Tego rodzaju lasery wykorzystywane są również do depilacji laserowej, usuwania zmarszczek lub przebarwień czy zamykania naczynek.

 

Odmładzanie skóry

Wśród metod laserowego odmładzania skóry wyróżnić możemy metodę ablacyjną, nieablacyjną i frakcyjną.

 

Metoda ablacyjna

Metoda ablacyjna polega na odparowaniu wierzchnich warstw skóry przy pomocy lasera oraz podgrzaniu warstw głębszych. W efekcie następuje usunięcie naskórka i obkurczenie włókien kolagenowych.

 

Metoda nieablacyjna

W przypadku metody nieablacyjnej, w odróżnieniu od metody ablacyjnej, szczególną uwagę zwraca się na nieuszkodzenie warstwy naskórka. Zniwelowanie tzw. pajączków następuje poprzez wyrównanie koloru skóry, rozjaśnianie przebarwień i zlikwidowanie drobnej sieci rozszerzonych naczyń krwionośnych.

 

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny pozwala na odmłodzenie skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, tak jak to jest w przypadku zabiegów chirurgicznych. Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego stymulują naturalne procesy odnowy skóry. W efekcie skóra jest wygładzona, elastyczna i jędrna. Zabieg działa długofalowo pobudzając skórę do przebudowy.

Promocje

promocje medycyna estetyczna

GENEO NEOBRIGHT

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

MISJA PŁASKI BRZUCH / SMUKŁA TALIA

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy