fbpx

Rozwiąż Swój Problem – Wybierz zabieg dla siebie!

Zmagasz się z problemem i nie wiesz, który z zabiegów oferowanych przez Klinikę Medicor może ci pomóc?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki zabiegów! To takie proste wystarczy, że w odpowiednie okno wpiszesz problem, a następnie wyszukiwarka odpowie na Twoje zapytanie. Ten inteligentny doradca w Medicor pomoże znaleźć gamę odpowiednich dla Ciebie zabiegów. Wśród nich z pewnością znajdziesz ten idealny dla siebie. Nasza oferta jest na tyle bogata, że wyszukiwarka na pewno znajdzie coś specjalnie dla Ciebie. Zachęcamy do poznania oferty zabiegów. Ponadto pragniemy zaznaczyć, że na każdy z nich umówisz się zarówno online poprzez specjalną zakładkę, jak i telefonicznie: +48 792 552 777. Przed zabiegiem można skorzystać także z konsultacji, która potwierdza słuszności wyboru. W Klinice spełniamy oczekiwania naszych pacjentów i staramy się pomóc walczyć z każdym problemem!

Wybierz zabieg dla siebie!

Skórka pomarańczowa na brodzie

Nieregularna, pofalowana, z otwartymi porami i mikro zmarszczkami - czy właśnie tak wygląda Twoja broda przy napinaniu? To efekt potocznie nazywany skórką pomarańczową. Taki jej wygląd wynika z pracy mięśni oraz działania czynników zewnętrznych na przykład słońca. Utrata jędrności i nawilżenia sprawia, że skórka pomarańczowa jest coraz bardziej widoczna. Mięsień podbródkowy jest zaangażowany w mimikę stąd szybsze starzenie się skóry w tym miejscu. Skórka pomarańczowa na brodzie kwalifikuje do zabiegu z wykorzystaniem botoksu - iniekcji toksyną botulinową, która powoduje blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwionymi mięśniami, dzięki czemu postępowanie starzenia się skóry zostaje zatrzymane. Zabieg jest bezbolesny, a efekty utrzymują się nawet do 6 miesięcy.

ZABIEGI

Leczenie nadpotliwości

Problem nadpotliwości dotyczy sporej grupy ludzi niezależnie od płci. Dolegliwość najczęściej dotyka osoby w przedziale wiekowym od 20 do 40 lat niezależnie od temperatury czy aktywności fizycznej bądź jej braku. Pocenie jest często obfite i niekontrolowane, pojawia się szczególnie w przypadku sytuacji stresowych, ale nie tylko. Charakterystycznym objawem są stale mokre dłonie lub stopy, ale też pachy czy czoło. Nadpotliwość może prowadzić do poważnego dyskomfortu psychicznego, a nawet wykluczenia społecznego. Problem pojawia się głównie w sytuacji podawania dłoni.

ZABIEGI

Leczenie bruksizmu

Bruksizm, choć wydaje się powszechną przypadłością zgrzytania zębami, tak naprawdę może prowadzić do przykrych dla nas skutków. Patologiczne zgrzytanie, tarcie i zaciskanie zębów jest najczęściej podświadome, ale powoduje dużo większe ich zużycie niż codzienne czynności. Konsekwencjami nieleczenia bruksizmu są przewlekłe stany zapalne, uporczywe bóle głowy i karku, starcia koron zębowych, a nawet zwyrodnienia stawów skroniowo-żuchwowych. Przyczyn można doszukiwać się w genetyce, wadach zgryzu, brakach w uzębieniu, czy nadmiernym stresie. Jeśli zauważasz u siebie bóle szczęki, jej drętwienie, bóle głowy, budzenie w nocy, warto skonsultować się ze specjalistą. Jedną z metod leczenia bruksizmu jest iniekcja toksyną botulinową, które redukuje napięcie, a zgrzytanie zębów ustaje.

ZABIEGI

Lifting, rewitalizacja i ujędrnienie biustu

Z biegiem czasu piersi tracą na wyglądzie, a ich kształt się zmienia. Mimowolnie zaczynają opadać, przestają być jędrne, a stają się coraz bardziej wiotkie. Nie da się tego uniknąć, jest to w pełni naturalne, gdyż z wiekiem włókna, jakie mamy w skórze, zaczynają się rozpadać i tracą na elastyczności. Karmienie czy wahania wagi mają na to równie duży wpływ. Najważniejsze jest zatem zapobieganie, kiedy jeszcze mamy na to wpływ, aby zminimalizować skutki upływającego czasu, można korzystać z różnych zabiegów liftingujących i ujędrniających. Jednym z nich jest Mezoterapia igłowa, która poprawia wygląd i odmładza, a polega na wstrzykiwaniu w skórę koktajli leczniczych o bogatej zawartości różnych związków aktywnych. Można skorzystać także z nieinwazyjnego systemu ujędrniania oraz rozpuszczania tkanki tłuczuszej i cellulitu, czyli EXILIS oraz Endermologii to jest zabiegów stymulujących.

ZABIEGI

Leczenie wypadania włosów

Część włosów na głowie wykazuje nadwrażliwość na pochodną testosteronu o nazwie dihydrotestosteron (DHT). Co ciekawe, poziom testosteronu i innych hormonów jest z reguły prawidłowy. DHT łączy się z receptorami na brodawkach włosowych i zmniejsza dostawy tlenu i energii do mieszków włosowych. Dzieje się to z nie do końca znanych przyczyn, wśród których znaczenie mają genetyczne predyspozycje i czynniki środowiskowe. Mieszki włosowe ulegają miniaturyzacji, a włosy, które produkują też są coraz cieńsze i krótsze. Z czasem włosy zamieniają się w blady, niemal niewidoczny puch, który przypomina brzoskwiniowy meszek.

ZABIEGI

Likwidacja podwójnego podbródka

Nieestetyczna druga broda, to problem, z jakim zmaga się coraz więcej osób. Nadmiarowa skóra i tkanka tłuszczowa może nas postarzać i nie da się jej ukryć. Jest widoczna zarówno z profilu, jak i od przodu. Często powodem powstania podwójnego podbródka nie jest nadwaga, a wiotczejąca z upływającymi latami skóra, która opada, może być to również przypadłość wynikająca z charakterystycznej budowy twarzy. Drugi podbródek to kwestia, której nie zamaskujemy, ale możemy zrobić wiele rzeczy, aby go zredukować. Można na przykład poddać się zabiegowi specjalistycznemu z dziedziny medycyny estetycznych. Takiemu jak: lipoliza iniekcyjna, Radiesse - tkankowy wypełniacz zmarszczek, Sculptra - zabieg odmładzający, masaż twarzy i szyi, endermologia, czy Exilis - nieinwazyjny system ujędrniania oraz rozpuszczania tkanki tłuszczowej i cellulitu.

ZABIEGI

Redukcja worków i cieni pod oczami

Opuchnięte oczy, do tego worki, a na deser cienie. Niestety są to problemy, z którymi zmaga się mnóstwo kobiet. Skóra wokół oczy jest bardzo cienka i delikatna i to zwykle na niej odbija się całe nasze życie. O ile cienie pod oczami są najczęściej wynikiem odziedziczonych genów i przemęczenia, tak worki pod oczami powoduje zastój limfy , tryb życia, zarwane noce, niedbała dieta, nadużywanie papierosów i alkoholu oraz mogą być również wynikiem nadmiernego opalania. Nadchodzi taki moment, kiedy domowe sposoby przestają działać, a makijaż nie ukrywa naszych mankamentów. Wtedy z pomocą przychodzą odpowiednie zabiegi medycyny estetycznej takie jak: mezoterapia igłowa czy wypełnianie i korekta zmarszczek kwasem hialuronowym.

ZABIEGI

Likwidacja przebarwień

Przebarwienia, to widoczny gołym okiem zmieniony koloryt skóry. Zwykle są wynikiem działania promieni UV. Czasem jednak niewielka plamka na skórze może być wynikiem zwiększenia ilości nie tylko samego barwnika, ale także produkujących go komórek – melanocytów. Przebarwienia są różnie nasilone- od żółtobrunatnych do ciemnobrunatnych plam o dobrym odgraniczeniu i nieregularnych zarysach. Zmiany mogą ustępować samoistnie lub przetrwać długie lata i nasilać się wraz z eksponowaniem skóry na działanie słońca.

ZABIEGI

Modelowanie owalu twarzy, lifting

Wraz z upływem lat zmienia się kształt naszej twarzy i niestety nie zawsze na lepsze. Procesy, jakie zachodzą w naszej skórze wpływają na zmianę owalu twarzy. Włókna kolagenowe się osłabiają, poziom kwasu hialuronowego spada, wahania wagi w szczególności dużej jej utraty oraz po prostu grawitacja i geny. Poza mijającymi czasem, ku poprawieniu owalu twarzy mogą motywować nas przesłanki czysto estetyczne. Podkreślenie konturu twarzy, wyeksponowanie kości jarzmowych czy podbródka, a także wyrównanie drobnych asymetrii. Zabiegi, które stosuje się w modelowaniu twarzy i liftingu to: wypełnianie i korekta zmarszczek kwasem hialuronowym, Sculptra - zabieg odmładzający, czy tkankowy wypełniacz zmarszczek - Radiesse.

ZABIEGI

Powiększanie i modelowanie ust

Zabieg powiększania i modelowania polega na wypełnieniu ust kwasem hialuronowym. W ramach zabiegu możliwe jest zwiększenie objętości wargi górnej i dolnej, poprawienie konturu, a także podniesienia kącików ust. Zabieg powiększania ust polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych warg lub są niezadowolone z ich kształtu. Podczas rozmowy poprzedzającej korektę, lekarz pomoże wybrać odpowiednią metodę korekcji. Podstawą jest naturalny efekt.

ZABIEGI

Rewitalizacja skóry

Problemy ze skórą takie jak odwodnienie, brak jędrności, utracony koloryt to efekty trybu życia, diety, a nawet warunków atmosferycznych. Do tego dochodzi stres, zmęczenie, szybkie tempo życia i niedotlenienie. Ratunkiem, dla naszej skóry zmęczonej codziennością są zabiegi medycyny estetycznej. Ujędrnianie, nawilżanie, dostarczenie jej składników odżywczych w postaci minerałów i witamin oraz pobudzenie jej do pracy i regeneracji z pewnością dobrze na nią wpłynie. Skóra zyska blasku i świeżego wyglądu, a pielęgnacja i makijaż staną się znacznie łatwiejsze. Zabiegi rewitalizujące to: wypełnienie i korekta zmarszczek kwasem hialuronowym, Radiesse - tkankowy wypełniacz zmarszczek, Sculptra - zabieg odmładzający, Nici PDO i mezoterapia igłowa.

ZABIEGI

Usuwanie zmian skórnych

Zmianami skórnymi są wszystkie zmiany obecne na skórze, określane na podstawie wykwitów pierwotnych i wtórnych, a także wrodzone lub pojawiające się w ciągu życia nieprawidłowości rozwojowe skóry. Mogą mieć charakter łagodny lub złośliwy. Do zmian skórnych zalicza się również uszkodzenia skóry na skutek urazu oraz zmiany jej kolorytu.

ZABIEGI

Redukcja blizn

Blizna powstaje na skutek urazu mechanicznego lub też zabiegu chirurgicznego. Blizny mogą być także pozostałością po trądziku. Dostępne metody pozwalają znacznie zmniejszyć rozmiar, kształt oraz kontrast wobec otaczającej skóry, a także niwelowanie nierówności oraz zagłębień blizny.

ZABIEGI

Redukcja rozstępów

Walka z rozstępami jest długa, żmudna i bardzo nierówna. Rozstępy mogą pojawić się w każdym wieku. Są wynikiem szybkiego wzrostu, przybierania i tracenia na wadze, czy ciąży. Zmaga się z nimi większość kobiet, a domowe sposoby często nie przynoszą oczekiwanych efektów. Laserowe zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej radzą sobie i często rozwiązują problem rozstępów, które powstają w wyniku zerwania włókien kolagenowych i elastynowych, są więc bliznami o charakterze zanikowym. Zabiegiem, który poleca się w walce z rozstępami, jest laser CO2.

ZABIEGI

Likwidacja rozszerzonych porów

Rozszerzone pory to przypadłość cer mieszanych i tłustych, która nasila się w ciągu starzenia się skóry. Poszerzone ujście gruczołów łojowych jest niestetyczne i niekomfortowe. Cera wydaje się pełna nierówności, a w miejscach, gdzie łój się gromadzi, powstają zaskórniki. Rozszerzone pory mają skłonność do zapychania się. Walka z takimi porami jest trudna, ale mogą w niej pomóc zabiegi kosmetologiczne i z zakresu medycyny estetycznej w szczególności laseroterapia. Zabiegiem zalecanym w celu likwidacji rozszerzonych porów jest laser CO2 - rewitalizacja i odmładzanie skóry.

ZABIEGI

Usuwanie owłosienia

Coraz popularniejsze staje się laserowe usuwanie owłosienia. Dzięki serii takich zabiegów możemy pozbyć się niechcianych włosków na bardzo długi czas. Zabieg jest przeprowadzany w formie kilku zabiegów w celu osiągnięcia długotrwałego efektu. W zależności od partii ciała oraz rodzaju włosa liczba zabiegów może ulegać zmianie. Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg zarówno estetyczny, poprawiający komfort życia, jak i wsparcie walki z nieprawidłowym owłosieniem i jego zaburzeniami. Zabieg wykonuje się laserem diodowym LightSheer XC.

ZABIEGI

Leczenie trądziku

Skóra trądzikowa to problem, który dotyka nie tylko nastolatków. Nieprawidłowa praca gruczołów łojowych powoduje, że na skórze pojawiają się zaskórniki i wykwity grudkowo-krostkowe, z którymi ciężko sobie poradzić. Trądzik powstaje na skutek zwiększonej produkcji sebum (łoju) w gruczołach łojowych i nadmiernego rogowacenia komórek skóry. Złuszczone komórki blokują ujścia gruczołów, a gromadząca się w nich wydzielina tworzy zaskórniki. Jest ona pożywką dla bakterii i źródłem stanów zapalnych, konsekwencją czego w przyszłości mogą być blizny potrądzikowe.

ZABIEGI

Oczyszczanie skóry

Jest to istotny zabieg w pielęgnacji skóry. Pozwala oczyścić organizm z toksyn, uruchamia naturalne procesy odnowy i regeneracji, ułatwia wnikanie substancji nawilżających i odżywczych w głąb skóry. Skóra po zabiegu jest pełna blasku i świeżości. Poprzez usunięcie martwych komórek naskórka skóra staje się bardziej dotleniona, miękka i promienna. Każdy zabieg oczyszczania jest dobierany indywidualnie do potrzeb klienta, w zależności od typu cery, a także nasilenia zanieczyszczenia skóry.

ZABIEGI

Utrata jędrności skóry

Z wiekiem nasza skóra traci jędrność. Jest to zależne od naszego trybu życia, diety, czynników genetycznych oraz skłonności. Szczególnie ten problem dotyka osób, które mają wahania wagi, lub po prostu straciły co najmniej kilka centymetrów. Z upływem lat nawet idealna skóra może mieć skłonność do wiotczenia. Włókna kolagenowe przestają być tak napięte, a z każdym dniem skóra wydaje się być coraz bardziej obwisła. Bu ujędrnić skórę zaleca się zabiegi takie jak: EXILIS, endermologia LPG, X-Wave, mezoterapia igłowa, Vivace BTL, a także laser CO2 frakcyjny.

ZABIEGI

Poprawa tekstury skóry

Przebarwienia, zaskórniki, nierówności, suche skórki, blizny - istnieje wiele niedoskonałości, które mogą dokuczać naszej skórze. Nieestetyczny wygląd przekłada się na samopoczucie. Pielęgnacja wydaje się nie pomagać, a makijaż nie wygląda najlepiej. To oznaki, że czas zadbać o skórę i jej strukturę, czyli oddać się w ręce profesjonalistów. Kosmetologia i medycyna estetyczna dają wiele możliwość na poprawę tekstury skóry, by stała się ona nieskazitelna, wyrównana i gładka. Warto udać się na zabiegi takie jak: EXILIS, endermologia LPG, X-Wave, Vivace BTL, czy laser CO2 frakcyjny.

ZABIEGI

Redukcja objętości tłuszczu

Wiele kobiet zmaga się z brakiem jędrności ciała oraz kilkoma centymetrami za dużo. Medycyna estetyczna w formie wielu zabiegów potrafi rozwiązać kobiece problemy. Wystarczy odrobina wolnego czasu, chęci i samozaparcia, gdyż do jak najlepszego efektu potrzeba kilku zabiegów. Tym bardziej, jeśli chcemy, by był on długotrwały. Zabiegi, które pomogą zredukować objętość tłuszczu to: system laserowy Fotona, endermologia LPG, X-Wave, lipoliza iniekcyjna, Accent Prime oraz Utims - skuteczna, bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej z jednoczesnym obkurczeniem skóry.

ZABIEGI

Rozwiażemy Twój Problem!

Szeroki wachlarz zabiegów wykonywanych w naszej Klinice Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Wnikliwa analiza oczekiwań Pacjenta oraz dokładny wywiad lekarski i przeprowadzone badania pozwalają dobrać optymalne rozwiązania do danego problemu.

Doświadczeni lekarze, specjaliści z wielu dziedzin medycyny i kosmetologii pomogą w zlikwidowaniu defektów skórnych dobierając odpowiednie kuracje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii.

Wykonujemy między innymi modelowanie ust, zabiegi antycellulitowe, usuwamy zmiany skórne, zamykamy naczynka. W celu dobrania odpowiednich zabiegów, prosimy o uprzedni kontakt i zapisanie się na konsultację lekarską.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji - tel. +48 792 552 777

KUP
VOUCHER

dla kogoś bliskiego!

Klinika Dermatologii Estetycznej
i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Zadzwoń lub napisz:

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego