fbpx

Terapie łączone w Medicorze!

W naszej klinice myślimy o potrzebach naszych pacjentów w sposób wielowymiarowy. Teraz udostępniamy Wam w naszej ofercie specjalnie opracowane terapie łączone, które dają spektakularne efekty. Trzy terapie łączona to wyjątkowe oferty, które warto poznać.

Po pierwsze terapia antycellulitowa, to połączenie pozwoli pozbyć się cellulitu ze strefy brzucha, ud i pośladków oraz nadać im kształtu. Po drugie terapia anti aging, czyli efekt botoksu bez botoksu. W terapii znajdziecie 6 zabiegów, czyli Dermaquest Mangopeel, Polinukleotyd Newest i Mezoterapia RRS Ha Skin Relax, dają one efekty spłycenia zmarszczek bez ingerencji botoksu w cenie 2960 zł. Po trzecie terapia rozjaśnienia przebarwień, w której skład wchodzi Dermaquest Mangopeel i Polinukleotydy Newest. To połączenie pozwala pozbyć się przebarwień w cenie 2640 zł.

To trzy terapie, które pozwalają rozwiązać trzy różne, a jednocześnie najpopularniejsze problemy, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci. Odpowiedni dobór zabiegów i ich ilość oraz zachowanie odstępów, a potem już tylko radość z efektów. 

 

Opracowane przez specjalistów terapie łączone!

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego