Dla Was SIERPIEŃ przenosimy na WRZESIEŃ

Z myślą o wszystkich kobietach, które chcą czuć się pięknie we własnym ciele, przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. Od teraz zabiegi modelujące, wyszczuplające, odmładzające są dostępne na każdą kieszeń! Pozwól sobie na odrobinę luksusu, na którą zasługujesz.

Lato jest idealnym czasem na to, by spełniać marzenia. Nie martw się, że Twoje ciało nie jest gotowe na krótkie spodenki, spódniczki czy bikini. Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg w najlepszej cenie!

Sprawdź najlepsze sierpniowe promocje, skorzystaj z pakietów, które są teraz niezwykle korzystne cenowo!

 • Skomponuj swój pakiet! Modelowanie, wyszczuplanie, rozstępy, lifting!
  -30% na wszystkie zabiegi ACCENT PRIME, EXILIS i X-WAVE!
 • BB GLOW
  twarz 300 zł zamiast 400 zł + szyja gratis! Phisiolab Ceuticals
 • Mezoterapia bezigłowa
  twarz 260 zł zamiast 320 zł + szyja gratis! SKINSHOOTER
 • Frakcjonowanie mikroigłowe
  twarz 1000 zł zamiast 1400 zł ! VIVACE
 • Depilacja laserowa
  bikini głębokie+pachy 490 zł zamiast 670 zł ! Light Sheer XC

ACCENT PRIME™

Dzięki Accent Prime pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała, a także twarzy. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków, linii bioder i brzucha, a także likwiduje skutecznie problem “drugiego podbródka”.

Zobacz więcej!


EXILIS®

Exilis to przeło­mowy sys­tem do mod­e­lowa­nia syl­wetki, redukcji tkanki tłuszc­zowej oraz odmładza­nia twarzy. Urządze­nie to skutecznie prze­mod­e­lowuje syl­wetkę osoby pod­da­jącej się zabiegowi, redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy z dodatkowym efek­tem anti-aging. Exilis wyko­rzys­tuje rewolucyjną tech­nologię RID (Rozpoz­nanie – Izo­lacja – Deak­tywacja) do redukcji obwodu oraz zmi­any ksz­tałtu prob­lematy­cznych obszarów ciała, jak również redukuje cellulit.

 Zobacz więcej!


X-WAVE

X-Wave niweluje cel­lulit na tak trud­nych par­ti­ach ciała, jak uda i pośladki. Skóra pod­dana zabiegowi staje się gład­sza, jędrna i bardziej sprężysta, a cel­lulit i miejs­cowe niedoskon­ałości są likwidowane. Pon­adto napię­cie skóry ulega poprawie, niweluje efekt “cięż­kich nóg” i obrzęki poprzez usprawnie­nie przepływu limfy, a tym samym umożli­wia pozby­cie się toksyn z orga­nizmu. X-Wave rozbija komórki tłuszc­zowe także na mięk­kich tkankach, takich jak brzuch czy talia.

Zobacz więcej!


BB GLOW

BB Glow to zabieg pielęgnacyjny o właściwościach tonujących i odżywiających. Ujednolica koloryt cery, tworząc delikatny transparentny kamuflaż. Ponadto rozświetla i wygładza skórę oraz ma w pełni organiczną i wegańską formułę

Zobacz więcej!


Mezoterapia bezigłowa

HC3 Skinshooter – urządzenie do mezoterapii bezigłowej i elektrostymulacji mięśni mimicznych twarzy. Wykorzystuje zjawisko elektroporacji i osmozy, wywierając w ten sposób bezpośredni wpływ na głębokie warstwy naskórka. Cząsteczki składników aktywnych mogą być wprowadzone dokładnie tam, gdzie istnieje potrzeba wsparcia biologicznych funkcji skory.

Zobacz więcej!


Frakcjonowanie mikroigłowe

VIVACE to urządze­nie do odmładza­nia skóry wyko­rzys­tu­jące tech­nikę pre­cyzyjnego frakcjonowa­nia mikroigłowego RF (głębokość od 0,5 mm do 3,5 mm) z ter­apią sko­jar­zoną LED, służąca w zabiegach tj.: poprawa owalu twarzy, uję­drnie­nie, odmłodze­nie, redukcja rozsz­er­zonych porów, trądzik, blizny, blizny potrądzikowe, uję­drnie­nie piersi, rozstępy.

Zobacz więcej!


Depilacja laserowa

Laser diodowy LightSheer XC został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania w medycynie estetycznej (dermatologii) w celu usuwania zbędnego owłosienia w tym leczenia takich schorzeń jak hirsutyzm, czyli nieprawidłowe owłosienie wywołane zaburzeniami hormonalnymi.

Zobacz więcej!


Masz pytania? Zadzwoń już teraz: +48 792 552 777 lub napisz maila: centrum@medicor.krakow.pl

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego