fbpx

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Black Friday w Klinice MedicorW Klinice Medicor Black Friday trwa aż 5 dni! Z wyjątkowych promocji, które przygotowaliśmy możecie korzystać od 25 do 29 listopada. To niepowtarzalna okazja na zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w wyjątkowych cenach. Nie ma lepszego czasu, by zadbać o swój wygląd.
Nie czekaj do lata, pamiętaj o sobie w każdej porze roku i skorzystaj z listopadowych promocji Black Friday w naszej Klinice. Wykupione zabiegi promocyjne zrealizować można do końca bieżącego roku!
Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w promocyjnych cenach

Komórki macierzyste SEFILLER
- pierwsza okolica -20%
- druga okolica -30%

Radiesse hydroksyapatyt wapnia
(poprawa owalu twarzy)
- dwa zabiegi -20%

Linerase
- ampułka -20%

Osocze bogatopłytkowe
- pierwsza okolica -20%
- druga okolica -30%

Zabiegi z zakresu kosmetologii z atrakcyjną zniżką!

Depilacja laserowa Light Sheer XC z rabatem -20%
*nie dotyczy nóg

Fotona 4D laserowy lifting twarzy z rabatem -25%

Radiofrekwencja mikroigłowa VIVACE z rabatem -30%
*dowolne obszary

Modelowanie sylwetki wszystkimi urządzeniami HI-TECH -35%

Nasze wnętrza

Nasz personel

 • h

  dr Agnieszka Moncznik – specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

  W 2001 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a w późniejszym okresie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Z Kliniką Medicor współpracuje od 2009 r.

 • h

  lek. med. Monika Łyżwa - lekarz medycyny estetycznej

  Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej z użyciem m.in. botoxu, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, nici liftingujących oraz laserów medycznych. Cieszy się zaufaniem i sympatią wielu naszych pacjentów.

 • h

  mgr Anna Sołtys – Kosmetolog

  W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu procentuje ogromną ilością zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientek, które z chęcią odwiedzają klinikę ponownie.

 • h

  Paula Waligóra – kosmetolog, linergistka.

  Kosmetolog, licencjonowana linergistka, bardzo ceniona na rynku Beauty marki Long Time Liner. Współpracę z Medicor rozpoczęła w 2009 roku. Paula to również poliglotka władająca kilkoma językami. Ukończyła trzy kierunki studiów wyższych w zakresie kosmetyki i medycyny.

 • h

  mgr Joanna Dziedzic – kosmetolog

  Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją kosmetologia w medycynie estetycznej. Od 2014 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie i stale podnosi swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę w zakresie kosmetologii. W klinice Medicor specjalizuje się kosmetologii medycznej oraz pielęgnacyjnej jak także w zakresie dobierania i planowania kompleksowych programów zabiegowych.

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego