fbpx

Opinie o nas! ⭐⭐⭐⭐

Grzegorz Polecam panią Anę Alekseenko – od 15 lat choruje na łuszczycę, byłem u 6 lekarzy dermatologów, przetestowałem wszystkie możliwe leki. Pani Ana jednak poszła o krok do przodu i zleciła mi kuracje lekiem po którym wszystko zniknęło 🙂 Jestem zadowolony i wszystkim polecam! Pani Ana rzeczywiście chce wyleczyć !

⭐⭐⭐

Ania Trafna diagnoza pani Kozickiej i to wyleczyło moje zaczerwienienia twarzy!

⭐⭐⭐

Karolina Ćwiąkała Gorąco polecam. Wspaniała atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie. Pacjent wie, jakie zabiegi i w jakim celu będą wykonywane. Efektem jest wspólne osiągnięcie celu, a to najważniejsze. Dodatkowy atut to korzystne ceny 😉

⭐⭐⭐

Karolina Soboń Korzystam regularnie z wizyt w klinice Medicor i zawsze jestem bardzo zadowolona. Poleciłam ją także kilku moim przyjaciółkom i one również zawsze są pozytywnie zaskoczone 🙂

⭐⭐⭐

Wojciech Daniec Korzystałem z zabiegów usuwających przebarwienia i musze przyznać, że efekt przerósł moje oczekiwania. Szczegółowa konsultacja, indywidualne podejście do pacjenta. Od początku wiadomo jaki zabieg będzie wykonywany i dlaczego, a to dla mnie najważniejsze. Sam gabinet sterylny, obsługa na najlepszym poziomie.

⭐⭐⭐

Sylwester Mędrek Moim problemem bylo lysienie, jak w przypadku wielu mezczyzn. Zalecono mi mezoterapie mikroiglowa. Jestem bardzo zadowolony, ze trafilem w rece specjalistow.

⭐⭐⭐

Anna Gruszczyńska Super miejsce i obsługa, chodzę regularnie na botoks i mezoterapie do dr. Any Aleksenko i zawsze jestem zadowolona. Zaczęłam własnie depilacje laserem u kosmetolog Ani, widze juz pierwsze efekty, pomimo strachu przed pierwszym zabiegiem czułam się zaopiekowana i spokojna:)

⭐⭐⭐

Elzbieta Jurczyk Miejsce godne polecenia, zdecydowanie 5 gwiazdek. Zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie, duży wybór ofert pozwalających usunąć wszelkiego rodzaju niedoskonałości, miła obsługa i atmosfera, pełen profesjonalizm.
Gorąco polecam.

Masz jeszcze wątpliwości? – Zadzwoń i zapytaj – tel. +48 792 552 777

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego