Nasz Zespół

Zespół Kliniki Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR  tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną, innowacyjną technologię laserową oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i realizacji zabiegów. 

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku  oraz wiedza poparta licznymi certyfikatami i wyróżnieniami pozwoliły stworzyć  wyjątkowe miejsce, w którym najwyższa jakość usług idzie w parze z pasją i realizacją marzeń – naszych pacjentów, jak i zarówno naszych osobistych.

dr Ana Alekseenko – dr nauk medycznych, dermatolog

Absolwentka studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W roku akademickim 2005/2008 rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, które ukończyły się rozprawą doktorska o temacie „Przydatność diagnostyczna i kliniczna badania ekspresji wybranych cyklin w zmianach melanocytowych skóry”. Pracę obroniła w 2011r. tym samym uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Badania, które prowadziła podczas doktoratu w głównej mierze dotyczyły zagadnień ze znajomości demoskopii oraz jej zastosowania w diagnostyce zmian melanocytowych skóry – znamion zwykłych, dysplastycznych oraz czerniaka skóry.

Zobacz więcej

dr Agnieszka Moncznik – specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

W 2001 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a w późniejszym okresie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Z Kliniką Medicor współpracuje od 2009 r.  Posiada umiejętności z medycyny estetycznej, które doskonaliła poprzez odbycie licznych szkoleń kierunkowych, potwierdzonych certyfikatami.

Zobacz więcej

dr Justyna Kostyra-Grabowska – dermatolog

W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta. Jej specjalizacja to również leczenie chorób skóry wieku dziecięcego oraz młodzieży. Od 2007 roku pracuje także w zawodzie medycyny estetycznej.

Zobacz więcej

dr Marcin Wolfinger – lekarz medycyny, specjalista neurolog, specjalista leczenia bólu, specjalista medycyny chińskiej i akupunktury

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent studiów podyplomowych leczenia bólu Collegium Medicum UJ. Absolwent studiów z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej Avicenna Institute we Francji. Absolwent studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Zobacz więcej

Karolina Kozicka – dermatolog

Lek. Karolina Kozicka W 2008 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbywała w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadziła również zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego. W 2018 roku zdała z wyróżnieniem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Zobacz więcej

Anna Sołtys –  kosmetolog

W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu procentuje ogromną ilością zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientek, które z chęcią odwiedzają klinikę ponownie.

Od czasu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, stawiając na samorozwój. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii, kosmetyki stosowanej, dermatologii, medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty wielu firm kosmetologicznych.

Zobacz więcej

Paula Waligóra – kosmetolog, linergistka

Kosmetolog, licencjonowana linergistka, bardzo ceniona na rynku Beauty marki Long Time Liner. Współpracę z Medicor rozpoczęła w 2009 roku. Paula to również poliglotka władająca kilkoma językami. Ukończyła trzy kierunki studiów wyższych w zakresie kosmetyki i medycyny. Obecnie specjalista w zakresie kosmetologii, laseroterapii, Anty-Aging, ściśle współpracująca z lekarzami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

zobacz więcej

Sara Sendorek – kosmetolog

W Klinice Medicor odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, depilacji laserowej oraz zabiegów modelujących i wyszczuplających sylwetkę. Absolwentka kierunku kosmetologii medycznej na Krakowskiej Małopolskiej Wyższej Szkole. Perfekcjonistka z pasją, wyróżniona licznymi certyfikatami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz medycznej.

Zobacz więcej

Katarzyna Maliszewska – fizjoterapeutka 

Magister fizjoterapii oraz terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Już w trakcie studiów magisterskich współpracowała ze Stowarzyszeniem, zajmującym się terapią dzieci z rozległymi dysfunkcjami neurologicznymi i pokrewnymi zaburzeniami rozwoju. Po ukończeniu studiów oraz cyklu szkoleniowego z Terapii Manualnej, rozpoczęła praktykę zawodową nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Zobacz więcej

Monika Mazur – fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, ukończyła studia na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Podczas dotychczasowej pracy zawodowej zdobyła cenne doświadczenie pracując w Zakładzie Wodolecznictwa i Rehabilitacji, w Ośrodku Dziennej Rehabilitacji, w gabinecie fizjoterapii i w warunkach domowych u pacjenta. Uczestnictwo w procesie diagnostyczno-terapeutycznym pacjenta o różnych dysfunkcjach ruchu i chorobach przewlekłych nauczyło ją stosownych relacji z pacjentami oraz zrozumienia ich potrzeb.

Zobacz więcej

Natalia Kozak – dietetyk

Dyplomowany Dietetyk oraz absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zdrowie Publiczne. Realizuje studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym UJ w Zakładzie Bromatologii, który zajmuje się badaniem żywności. W ramach studiów zajmuje się pracą badawczą na temat wpływu różnych rodzajów diety na obraz morfotyczny szpiku kostnego.

Zobacz więcej

Karolina Ciochoń – wizażystka

Makijażem zajmuje się od 2006 roku. Swoją pasję i hobby przekształciła w pracę. Dekadę spędziła w marce MAC pracując jako Retail Manager, wizażysta i członek Event Team’u. Czerpie niezwykłą przyjemność z pracy z klientkami indywidualnymi. Jest zwolenniczką podkreślenia kobiecej urody, a nie tworzenia „nowej twarzy” makijażem. Współpracuje też przy sesjach zdjęciowych – komercyjnych i fashion.

Zobacz więcej


Recepcjonistki

Ewelina Mazur

Anna Jamróz

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego