Nasz Zespół

Zespół Centrum Medicor  tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną, innowacyjną technologię laserową oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i realizacji zabiegów. 

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku  oraz wiedza poparta licznymi certyfikatami i wyróżnieniami pozwoliły stworzyć  wyjątkowe miejsce, w którym najwyższa jakość usług idzie w parze z pasją i realizacją marzeń – naszych pacjentów, jak i zarówno naszych osobistych.

Dr Ana Alekseenko – dr nauk medycznych, dermatolog.

Absolwentka studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W roku akademickim 2005/2008 rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, które ukończyły się rozprawą doktorska o temacie „Przydatność diagnostyczna i kliniczna badania ekspresji wybranych cyklin w zmianach melanocytowych skóry”. Pracę obroniła w 2011r. tym samym uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Badania, które prowadziła podczas doktoratu w głównej mierze dotyczyły zagadnień ze znajomości demoskopii oraz jej zastosowania w diagnostyce zmian melanocytowych skóry – znamion zwykłych, dysplastycznych oraz czerniaka skóry.

Zobacz więcej

Dr Agnieszka Moncznik-specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

W 2001 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a w późniejszym okresie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Z Kliniką Medicor współpracuje od 2009 r.  Posiada umiejętności z medycyny estetycznej, które doskonaliła poprzez odbycie licznych szkoleń kierunkowych, potwierdzonych certyfikatami.

Zobacz więcej

Dr Justyna Kostyra-Grabowska 

W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta. Jej specjalizacja to również leczenie chorób skóry wieku dziecięcego oraz młodzieży. Od 2007 roku pracuje także w zawodzie medycyny estetycznej.

Zobacz więcej

Anna Sołtys –  Kosmetolog

W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu procentuje ogromną ilością zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientek, które z chęcią odwiedzają klinikę ponownie.

Od czasu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, stawiając na samorozwój. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii, kosmetyki stosowanej, dermatologii, medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty wielu firm kosmetologicznych.

Zobacz więcej

Paula Waligóra – kosmetolog, linergistka.

Artystyczna dusza posiadające wieloletnie doświadczenie, jej współpraca z Kliniką Medicor trwa aż od 2009 roku. Kosmetolog, licencjonowana linergistka, bardzo ceniona na rynku Beauty marki Long Time Liner. Artystyczna dusza nie ukazała się tylko z dziedziny kosmetologii, ale także poliglotyzmu, który pozwala jej władać kilkoma językami. Uwielbienie do zawodu zaowocowało ukończeniem trzech kierunków studiów wyższych w zakresie kosmetologii oraz medycyny. Obecnie specjalista z zakresu kosmetologii, laseroterapii, Anty-Aging, ściśle współpracująca z lekarzami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Zobacz więcej

Katarzyna Maliszewska - fizjoterapeuta

Katarzyna Maliszewska – fizjoterapeutka 

Magister fizjoterapii oraz terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Już w trakcie studiów magisterskich współpracowała ze Stowarzyszeniem, zajmującym się terapią dzieci z rozległymi dysfunkcjami neurologicznymi i pokrewnymi zaburzeniami rozwoju. Po ukończeniu studiów oraz cyklu szkoleniowego z Terapii Manualnej, rozpoczęła praktykę zawodową nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Zobacz więcej

Sara Sendorek - Kosmetolog

Sara Sendorek – kosmetolog

W Klinice Medicor odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, depilacji laserowej oraz zabiegów modelujących i wyszczuplających sylwetkę. Absolwentka kierunku kosmetologii medycznej na Krakowskiej Małopolskiej Wyższej Szkole. Perfekcjonistka z pasją, wyróżniona licznymi certyfikatami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz medycznej.

Zobacz więcej

Partnerzy