❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Nasz Zespół

Zespół Kliniki Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną, innowacyjną technologię laserową oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i realizacji zabiegów.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wiedza poparta licznymi certyfikatami i wyróżnieniami pozwoliły stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym najwyższa jakość usług idzie w parze z pasją i realizacją marzeń – naszych pacjentów, jak i zarówno naszych osobistych.

Lekarze

Dr Ana Kucharski-Alekseenko - Dermatolog

dr Ana Kucharski-Alekseenko - dr nauk medycznych, dermatolog

Absolwentka studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W roku akademickim 2005/2008 rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, które ukończyły się rozprawą doktorska o temacie „Przydatność diagnostyczna i kliniczna badania ekspresji wybranych cyklin w zmianach melanocytowych skóry”. Pracę obroniła w 2011r. tym samym uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Badania, które prowadziła podczas doktoratu w głównej mierze dotyczyły zagadnień ze znajomości demoskopii oraz jej zastosowania w diagnostyce zmian melanocytowych skóry – znamion zwykłych, dysplastycznych oraz czerniaka skóry.

Czytaj więcej

dr Agnieszka Moncznik - specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

W 2001 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a w późniejszym okresie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Z Kliniką Medicor współpracuje od 2009 r. Posiada umiejętności z medycyny estetycznej, które doskonaliła poprzez odbycie licznych szkoleń kierunkowych, potwierdzonych certyfikatami.

Czytaj więcej
Dr Justyna Kostyra-Grabowska

dr Justyna Kostyra-Grabowska - dermatolog

W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta. Jej specjalizacja to również leczenie chorób skóry wieku dziecięcego oraz młodzieży. Od 2007 roku pracuje także w zawodzie medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

dr Monika Łyżwa - lekarz medycyny estetycznej

Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej z użyciem m.in. botoxu, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, nici liftingujących oraz laserów medycznych. Cieszy się zaufaniem i sympatią wielu naszych pacjentów. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku lekarskim oraz Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia na kierunku medycyny estetycznej i kosmetologii dla lekarzy.

Czytaj więcej

dr Karolina Kozicka – dermatolog

Lek. Karolina Kozicka W 2008 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbywała w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadziła również zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego. W 2018 roku zdała z wyróżnieniem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Czytaj więcej

Kosmetolodzy

Anna Sołtys - kosmetolog

W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu procentuje ogromną ilością zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientek, które z chęcią odwiedzają klinikę ponownie. Od czasu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, stawiając na samorozwój. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii, kosmetyki stosowanej, dermatologii, medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty wielu firm kosmetologicznych.

Czytaj więcej
Paula Waligóra

Paula Waligóra - kosmetolog, linergistka

Kosmetolog, licencjonowana linergistka, bardzo ceniona na rynku Beauty marki Long Time Liner. Współpracę z Medicor rozpoczęła w 2009 roku. Paula to również poliglotka władająca kilkoma językami. Ukończyła trzy kierunki studiów wyższych w zakresie kosmetyki i medycyny. Obecnie specjalista w zakresie kosmetologii, laseroterapii, Anty-Aging, ściśle współpracująca z lekarzami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

Sara Sendorek - kosmetolog

W Klinice Medicor odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, depilacji laserowej oraz zabiegów modelujących i wyszczuplających sylwetkę. Absolwentka kierunku kosmetologii medycznej na Krakowskiej Małopolskiej Wyższej Szkole. Perfekcjonistka z pasją, wyróżniona licznymi certyfikatami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz medycznej.

Czytaj więcej

Joanna Dziedzic – kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją kosmetologia w medycynie estetycznej. Od 2014 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie i stale podnosi swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę w zakresie kosmetologii. W klinice Medicor specjalizuje się kosmetologii medycznej oraz pielęgnacyjnej jak także w zakresie dobierania i planowania kompleksowych programów zabiegowych.

Czytaj więcej

Fizjoterapeuci

Katarzyna Maliszewska

mgr Katarzyna Maliszewska – fizjoterapeutka 

Magister fizjoterapii oraz terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Już w trakcie studiów magisterskich współpracowała ze Stowarzyszeniem, zajmującym się terapią dzieci z rozległymi dysfunkcjami neurologicznymi i pokrewnymi zaburzeniami rozwoju. Po ukończeniu studiów oraz cyklu szkoleniowego z Terapii Manualnej, rozpoczęła praktykę zawodową nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Czytaj więcej

mgr Monika Mazur – fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, ukończyła studia na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Podczas dotychczasowej pracy zawodowej zdobyła cenne doświadczenie pracując w Zakładzie Wodolecznictwa i Rehabilitacji, w Ośrodku Dziennej Rehabilitacji, w gabinecie fizjoterapii i w warunkach domowych u pacjenta. Uczestnictwo w procesie diagnostyczno-terapeutycznym pacjenta o różnych dysfunkcjach ruchu i chorobach przewlekłych nauczyło ją stosownych relacji z pacjentami oraz zrozumienia ich potrzeb.

Czytaj więcej

Dietetyk

mgr Natalia Bubrowska – dietetyk

Dyplomowany Dietetyk oraz absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zdrowie Publiczne. Realizuje studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym UJ w Zakładzie Bromatologii, który zajmuje się badaniem żywności. W ramach studiów zajmuje się pracą badawczą na temat wpływu różnych rodzajów diety na obraz morfotyczny szpiku kostnego.

Czytaj więcej

Wizaż

Karolina Ciochoń - wizażystka

Makijażem zajmuje się od 2006 roku. Swoją pasję i hobby przekształciła w pracę. Dekadę spędziła w marce MAC pracując jako Retail Manager, wizażysta i członek Event Team’u. Czerpie niezwykłą przyjemność z pracy z klientkami indywidualnymi. Jest zwolenniczką podkreślenia kobiecej urody, a nie tworzenia „nowej twarzy” makijażem. Współpracuje też przy sesjach zdjęciowych – komercyjnych i fashion.

Czytaj więcej

Recepcjonistki

Ewelina Mazur

Anna Jamróz

Joanna Kwiecień

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego