fbpx

Nasz Zespół

Zespół Kliniki Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną, innowacyjną technologię laserową oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i realizacji zabiegów.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wiedza poparta licznymi certyfikatami i wyróżnieniami pozwoliły stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym najwyższa jakość usług idzie w parze z pasją i realizacją marzeń – naszych pacjentów, jak i zarówno naszych osobistych.

Lekarze

dr Agnieszka Moncznik - specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

W 2001 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a w późniejszym okresie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Z Kliniką Medicor współpracuje od 2009 r. Posiada umiejętności z medycyny estetycznej, które doskonaliła poprzez odbycie licznych szkoleń kierunkowych, potwierdzonych certyfikatami.

Czytaj więcej
dr Justyna Kostyra-Grabowska

dr Justyna Kostyra-Grabowska - dermatolog

W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta. Jej specjalizacja to również leczenie chorób skóry wieku dziecięcego oraz młodzieży. Od 2007 roku pracuje także w zawodzie medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

lek. Ewelina Cieplińska-Kechner - Lekarz Medycyny Estetycznej

Lekarz medycyny Ewelina Cieplińska-Kechner jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Politechniki Warszawskiej na kierunku Technologia Chemiczna, gdzie uzyskała tytuł inżyniera z zakresu syntezy leków i kosmetyków.

Czytaj więcej
lek. med. Karolina Kozicka - Dermatolog

dr n.med. Karolina Kozicka – dermatolog

Lek. Karolina Kozicka W 2008 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbywała w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadziła również zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego. W 2018 roku zdała z wyróżnieniem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Czytaj więcej

Lek. Bartłomiej Matulewicz - lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Kierunku Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach oraz Badania Kliniczne – Metodologia, Organizacja i Zarządzanie w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Nieustannie poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach. W swojej pracy kładzie nacisk na holistyczne podejście do pacjenta z uwzględnieniem najnowszych i zarazem sprawdzonych dostępnych metod, stawiając na naturalny efekt. Stara się walczyć ze stereotypami i utartymi przekonaniami na temat zabiegów medycyny estetycznej, również wśród mężczyzn. Tłumacz języka angielskiego posiadający najwyższy certyfikat C2 Proficiency (CPE) Uniwersytetu Cambridge. Prywatnie entuzjasta starszej motoryzacji.

Czytaj więcej

Lek. Monika Białoń-Fornek - lekarz ginekolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Czytaj więcej

Lek. Oskar Leja - lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyłem w 2021 r. Obecnie pracuję jako lekarz rezydent Medycyny Rodzinnej oraz jestem słuchaczem Podyplomowych Studiów Medycyny Estetycznej.

Czytaj więcej

Kosmetolodzy

Anna Sołtys - kosmetolog

W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu procentuje ogromną ilością zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientek, które z chęcią odwiedzają klinikę ponownie. Od czasu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, stawiając na samorozwój. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii, kosmetyki stosowanej, dermatologii, medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty wielu firm kosmetologicznych.

Czytaj więcej
Paula Waligóra

Paula Waligóra - kosmetolog, linergistka

Kosmetolog, licencjonowana linergistka, bardzo ceniona na rynku Beauty marki Long Time Liner. Współpracę z Medicor rozpoczęła w 2009 roku. Paula to również poliglotka władająca kilkoma językami. Ukończyła trzy kierunki studiów wyższych w zakresie kosmetyki i medycyny. Obecnie specjalista w zakresie kosmetologii, laseroterapii, Anty-Aging, ściśle współpracująca z lekarzami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

Joanna Dziedzic – kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją kosmetologia w medycynie estetycznej. Od 2014 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie i stale podnosi swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę w zakresie kosmetologii. W klinice Medicor specjalizuje się kosmetologii medycznej oraz pielęgnacyjnej jak także w zakresie dobierania i planowania kompleksowych programów zabiegowych.

Czytaj więcej

Joanna Kwiecień – kosmetolog

Joanna jest dyplomowanym kosmetologiem. Aktualnie poszerza swoją wiedzą na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego kończąc studia II stopnia na kierunku Kosmetologia.

Czytaj więcej

Fizjoterapeuci

Katarzyna Maliszewska

mgr Katarzyna Maliszewska – fizjoterapeutka 

Magister fizjoterapii oraz terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Już w trakcie studiów magisterskich współpracowała ze Stowarzyszeniem, zajmującym się terapią dzieci z rozległymi dysfunkcjami neurologicznymi i pokrewnymi zaburzeniami rozwoju. Po ukończeniu studiów oraz cyklu szkoleniowego z Terapii Manualnej, rozpoczęła praktykę zawodową nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Czytaj więcej

Pielęgniarki

Aleksandra Puzio

Gabriela Chamielec

Recepcjonistki

Anita Tur

Julia Walczyńska

Dorota Chmiest

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego