fbpx

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Nasz Zespół

Zespół Kliniki Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną, innowacyjną technologię laserową oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i realizacji zabiegów.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wiedza poparta licznymi certyfikatami i wyróżnieniami pozwoliły stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym najwyższa jakość usług idzie w parze z pasją i realizacją marzeń – naszych pacjentów, jak i zarówno naszych osobistych.

Lekarze

dr Agnieszka Moncznik - specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

W 2001 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a w późniejszym okresie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Z Kliniką Medicor współpracuje od 2009 r. Posiada umiejętności z medycyny estetycznej, które doskonaliła poprzez odbycie licznych szkoleń kierunkowych, potwierdzonych certyfikatami.

Czytaj więcej
dr Justyna Kostyra-Grabowska

dr Justyna Kostyra-Grabowska - dermatolog

W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta. Jej specjalizacja to również leczenie chorób skóry wieku dziecięcego oraz młodzieży. Od 2007 roku pracuje także w zawodzie medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

lek. med. Monika Łyżwa - lekarz medycyny estetycznej

Cieszy się zaufaniem i sympatią wielu naszych pacjentów. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku lekarskim oraz Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia na kierunku medycyny estetycznej i kosmetologii dla lekarzy.

Czytaj więcej

lek. Ewelina Cieplińska-Kechner - Lekarz Medycyny Estetycznej

Lekarz medycyny Ewelina Cieplińska-Kechner jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Politechniki Warszawskiej na kierunku Technologia Chemiczna, gdzie uzyskała tytuł inżyniera z zakresu syntezy leków i kosmetyków.

Czytaj więcej
lek. med. Karolina Kozicka - Dermatolog

dr n.med. Karolina Kozicka – dermatolog

Lek. Karolina Kozicka W 2008 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbywała w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadziła również zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego. W 2018 roku zdała z wyróżnieniem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Czytaj więcej

lek. med. Katarzyna Najmowicz - dermatolog

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2013r. Ukończyła Studia Podyplomowe Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Krakowie, wykonywanie mezoterapii igłowej, wykorzystanie laserów w medycynie estetycznej, pielęgnacja zdrowej oraz skóry zmienionej chorobowo, wypełniacze, przeprowadzanie zabiegów jakich jak peelingi medyczne, krioterapia, elektrokoagulacja.

Czytaj więcej

lek. med. Ewelina Kubańska - neurolog

W Medicorze udziela porad z dziedziny neurologii oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej . Absolwentka wydziału lekarskiego SUM w Katowicach, od 2007r. pracuje w O.Neurologii i O.Udarowym Szpitala Wielospecjalistycznego w Chrzanowie, obecnie na stanowisku kierowniczym. Jako neurolog zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego, w szczególności terapią migrenowych bólów głowy i holistycznym podejściem do schorzeń kręgosłupa.

Czytaj więcej

lek. med. Sebastian Rygiel - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz rezydent medycyny ratunkowej. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką USG narządu ruchu i nerwów obwodowych. Wykonuje ambulatoryjne mało-inwazyjne zabiegi pod kontrolą USG.

Czytaj więcej

Kosmetolodzy

Anna Sołtys - kosmetolog

W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu procentuje ogromną ilością zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientek, które z chęcią odwiedzają klinikę ponownie. Od czasu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, stawiając na samorozwój. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii, kosmetyki stosowanej, dermatologii, medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty wielu firm kosmetologicznych.

Czytaj więcej
Paula Waligóra

Paula Waligóra - kosmetolog, linergistka

Kosmetolog, licencjonowana linergistka, bardzo ceniona na rynku Beauty marki Long Time Liner. Współpracę z Medicor rozpoczęła w 2009 roku. Paula to również poliglotka władająca kilkoma językami. Ukończyła trzy kierunki studiów wyższych w zakresie kosmetyki i medycyny. Obecnie specjalista w zakresie kosmetologii, laseroterapii, Anty-Aging, ściśle współpracująca z lekarzami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

Joanna Dziedzic – kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją kosmetologia w medycynie estetycznej. Od 2014 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie i stale podnosi swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę w zakresie kosmetologii. W klinice Medicor specjalizuje się kosmetologii medycznej oraz pielęgnacyjnej jak także w zakresie dobierania i planowania kompleksowych programów zabiegowych.

Czytaj więcej

Joanna Kwiecień – kosmetolog

Joanna jest dyplomowanym kosmetologiem. Aktualnie poszerza swoją wiedzą na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego kończąc studia II stopnia na kierunku Kosmetologia.

Czytaj więcej

Fizjoterapeuci

Katarzyna Maliszewska

mgr Katarzyna Maliszewska – fizjoterapeutka 

Magister fizjoterapii oraz terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Już w trakcie studiów magisterskich współpracowała ze Stowarzyszeniem, zajmującym się terapią dzieci z rozległymi dysfunkcjami neurologicznymi i pokrewnymi zaburzeniami rozwoju. Po ukończeniu studiów oraz cyklu szkoleniowego z Terapii Manualnej, rozpoczęła praktykę zawodową nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Czytaj więcej

Dietetyk

mgr Natalia Bubrowska – dietetyk

Dyplomowany Dietetyk oraz absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zdrowie Publiczne. Realizuje studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym UJ w Zakładzie Bromatologii, który zajmuje się badaniem żywności. W ramach studiów zajmuje się pracą badawczą na temat wpływu różnych rodzajów diety na obraz morfotyczny szpiku kostnego.

Czytaj więcej

Recepcjonistki

Oliwia Podgórnik

Oliwia Podgórnik

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego