fbpx

Nasz Sprzęt

Stosujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt oraz sprawdzone preparaty z zakresu profesjonalnej kosmetyki i dermatologii. Wykwalifikowany i przeszkolony personel lekarski to gwarancja pełnego profesjonalizmu.

PRACUJEMY TYLKO NA ORYGINALNYM SPRZĘCIE RENOMOWANYCH FIRM

Wysokiej jakości usługi oraz dyskrecja i bardzo przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta w Klinice Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR staje się czystą przyjemnością i chwilą relaksu. Zabiegi, które Państwu proponujemy nie tylko pozwalają zachować urodę i efektywnie walczyć z procesem starzenia, ale przywracają również naturalne piękno i zdrowie skóry.

Laser Fotona Spectro SP -Nd:YAG, Er:YAG

Najbardziej wszechstronny system laserowy w medycynie estetycznej. Dwa komplementarne lasery Dualis SP pozwalają wykonywać najszerszy zakres zabiegów estetycznych dostępnych w jednym systemie. aser Er:YAG Fotony osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej.

Zobacz więcej

Laser diodowy LightSheer XC

Laser diodowy LightSheer XC – amerykańskiej firmy Lumenis/Coherent (światowy lider w produkcji laserów medycznych) jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. LightSheer XC jest najdokładniejszym laserem z rodziny laserów diodowych.

Zobacz więcej

Cryo 6 Derma Cooler

Cryo 6 Derma Cooler to aparat chłodzący skórę zimnym powietrzem. Minimalizuje efekty uboczne podczas zabiegu oraz zapewnia maksymalny komfort pacjenta. Cryo 6 Derma Cooler wprowadza terapię laserową na nowy poziom!

Zobacz więcej

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo 

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo to efekt 20-letniej pracy specjalistów z Niemiec. Od początku istnienia marki jest modyfikowany i udoskonalany. Obecnie jest to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego na rynku. Aparat do makijażu permanentnego ma nie tylko nowy wygląd, dzięki któremu wygląda nowocześnie i harmonizuje z wyposażeniem salonów kosmetycznych, ale także oferuje możliwość podłączenia drugiej rączki.

Zobacz więcej

geneO™ by Pollogen

Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Symulując takie działanie, Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie, Geneo™ złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Zobacz więcej

BTL ViVACE – Frakcjonowanie Mikroigłowe RF Z Terapią Skojarzoną LED

Vivace jest urządzeniem do odmładzania skóry wykorzystującym technikę frakcjonowania mikroigłowego RF. Doskonałe efekty zabiegowe, otrzymane przy użyciu aparatu Vivace, są wynikiem synergii technologii cit, whm oraz terapii led.

Zobacz więcej

ENDERMOLOGIE LPG, CELLU M6 ENDERMOLAB

Endermolab od LPG® stosuje ekskluzywną technologię endermologie® umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanek służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę, zwalcza cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotkość skóry ciała i twarzy oraz obrzęki.

Zobacz więcej

X-WAVE – Terapia Falami Akustycznymi

Niezwykle silne impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele jako drgania. Ta metoda pierwotnie była stosowana do kruszenia kamieni nerkowych, a obecnie jest szeroko stosowana w fizjoterapii, zwalczaniu bólu i medycynie sportowej. W medycynie estetycznej delikatna radialna (promienista) fala akustyczna była stopniowo modyfikowana na potrzeby leczenia cellulitu.

Zobacz więcej

ACCENT PRIME

Accent Prime – rewolucyjne połączenie technologii RF (Fali radiowej unipolarnej) i US (Ultradźwięków) w modelowaniu twarzy i ciała. Accent Prime™ to najbardziej zaawansowana platforma zabiegowa firmy Alma Laser, przeznaczona do zabiegów ujędrniających skórę i modelujących ciało. 

Zobacz więcej

EXILIS ELITE

Urządzenie skutecznie przemodeluje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi, redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy z dodatkowym efektem anti-aging. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała, jak również redukuje cellulit.

Zobacz więcej

UTIMS

Nowa era HIFU do wyszczuplania i ujędrniania ciała. Dzięki wyjątkowej precyzji działania i głębokiej penetracji tkanki umożliwia skuteczną, bezinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym obkurczeniem skóry. Dzięki UTIMS BODY osiągamy spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu komfortu zabiegu.

Alliance – CELLU M6®

Pierwsze urządzenie z gamy Cellu M6® zostało pierwotnie zaprojektowane jako urządzenie medyczne. Przeznaczenie technologii LPG było zawsze niezmienne: pomoc w sprawnym powrocie do aktywnego trybu życia, przyspieszając proces rehabilitacji, działając jak przedłużenie profesjonalnej ręki fizykoterapeuty oraz odbudowa bolesnych, uszkodzonych i sparaliżowanych tkanek. Istnieje szereg zastosowań terapeutycznych,a ich liczba nieustannie rośnie,z każdą generacją urządzenia

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego