facebook
Strona główna » Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Medicor » MEDICOR – Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

MEDICOR – Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

Jesteśmy renomowanym gabinetem medycyny i kosmetologii estetycznej, który został stworzony przez pasjonatów i specjalistów  z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku  oraz wiedza poparta licznymi certyfikatami i wyróżnieniami pozwoliły stworzyć  wyjątkowe miejsce, w którym najwyższa jakość usług idzie w parze z pasją i realizacją marzeń – naszych pacjentów, jak i zarówno naszych osobistych.

 

Nasza misja:

Dążymy do tego, aby zaoferować najwyższą jakość usług, dlatego naszych pacjentów traktujemy indywidualnie i ze szczególną troską. Lekarze i kosmetolodzy stale szkolą się i śledzą światowe trendy, a my regularnie dbamy o wzbogacenie naszej oferty o  najlepsze zabiegi  i nowe technologie.

 

Zadowolenie i zaufanie pacjentów to największa motywacja do dalszego działania.

 

Kompleksowa diagnoza lekarska, pielęgnacja z zakresu kosmetologii, najwyższa jakość produktów i dbałość o wprowadzanie najskuteczniejszych na rynku technologii, odpowiednio dobrane suplementy, synergia współpracy lekarza z kosmetologiem oraz masażystą zapewniają najlepsze efekty i satysfakcję osób od lat odwiedzających nasz gabinet.

 

Misję realizujemy w oparciu o nasze główne zasady:

  • zaufanie naszych pacjentów,
  • komfort i bezpieczeństwo,
  • wiedza i doświadczenie,
  • wysoka jakość świadczonych usług.

 

Serdecznie zapraszamy!

MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy